معاون هماهنگ کننده سپاه زنجان مطرح کرد

لزوم شناسایی ظرفیت‌ استان زنجان در زمینه تولید محتوا در فضای مجازی

زنجان-معاون هماهنگ کننده سپاه زنجان با بیان اینکه در پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان ۱۲ تیم تخصصی در حال رقابت هستند، گفت: در سطح استان استعداد‌های بیشتر از این وجود دارد که با شناسایی و معرفی آن‌ها می‌توان در زمینه تولید محتوا در فضای مجازی بیشتر دخل و تصرف کرد.
کد خبر: ۹۵۷۱۰۷۱
|
۲۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۱

لزوم شناسایی ظرفیت‌ استان زنجان در زمینه تولید محتوا در فضای مجازی

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛محسن سهندی امروز در حاشیه برگزاری پنجمین رویداد ملی تولید محتوا دیجیتال بسیج استان زنجان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تولید محتوا یکی از موضوعات اصلی و نهایی در بحث رسانه و فضای مجازی که جزو حلقه‌های مفقوده محسوب می‌شود، شاید تا مدت‌های پیش تصور بر این بود که تولید محتوا در موضوعات مختلف کم باشد و توانایی لازم برای حضور و فعالیت در عرصه فضای مجازی کم باشد.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه زنجان اذعان کرد: امروزه به برکت فعالیت‌هایی که در زمینه فضای مجازی در جامعه توسط نوجوانان و جوانان انجام شده، توانسته است در عرصه‌های مختلف مخصوصا در عرصه تولید محتوا برای رسانه و فضای مجازی نقش مهمی ایفا نماید.

 

وی با بیان اینکه امروز تولید محتوا و فضای مجازی در استان به پیشرفت مناسبی رسیده است، گفت: این پیشرفت به جایی رسیده است که در پنجمین رویداد ملی تولید محتوا دیجیتال بسیج استان زنجان ۱۲ تیم از تیم‌های مطرح در این رویداد شرکت دارند که فعالیت‌های مفید در کنار هم انجام می‌دهند.

 

سهندی خاطر نشان کرد: در استان زنجان استعداد‌های بیشتر از این وجود دارد که با شناسایی و معرفی آن‌ها می‌توان در زمینه تولید محتوا در فضای مجازی بیشتر دخل و تصرف کرد.

 

وی با اشاره به اینکه باید در نظر داشت که جنگ شناختی و جنگ هویت رسانه که امپراطوری رسانه و  دشمنان نظام به راه انداخته‌اند افراد زیادی دغدغه‌مند موضوع فضای مجازی و تولید محتوا هستند، گفت: حتی خیرین نیز با ورود و حمایت در این عرصه می‌توانند، باعث ترغیب نوجوانان و جوانان شوند با این وجود کارهایی که در زمینه تولید محتوا در پنجمین رویداد ملی تولید محتوا دیجیتال بسیج استان زنجان انجام شده خود به عنوان تربیت کننده سفیر و افسر جوانان در جهاد تبیین و نقش آفرینی؛ مفید خواهند بود و در مسیر اهداف، آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی قدم‌های خوبی خواهند برداشت.

 

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار