خبرهای داغ:
ارشد نظامی ارتش در استان‌های فارس و کهکیلویه و بویراحمد از برگزاری مراسم رژه خودرویی در روز چهارشنبه ۲۹ فروردین‌ خبر داد.
کد خبر: ۹۵۹۱۸۸۵
|
۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۴

ویژه برنامه‌های روز ارتش در استان فارس تشریح شد

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، امیر سرتیپ دوم ابوالقاسم رضایی در نشست خبری که به مناسبت 29 فروردین‌ برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد گذشته و همچنین عملیات غرورآفرین وعده صادق گفت: این عملیات با همکاری نیرو‌های مسلح و فرماندهی هوافضای سپاه انجام شد که باعث خوشحالی مردم و بخصوص غرور جوانان ایران شد.

وی با اشاره به روز 29 فروردین و نامگذاری این روز به نام ارتش توسط امام راحل (ره)، تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران هم جواب این محبت امام راحل و مردم ایران را در دفاع مقدس و بعد از آن تاکنون در زمان‌های مختلف داده است.

ارشد نظامی ارتش در استان فارس با بیان اینکه در این روز رژه خودرویی نیرو‌های مسلح را داریم، ادامه داد: تجدید پیمان با رهبر و مردم با شعار ارتش فدای ملت، از اهداف این روز است.

بزرگداشت شهید علی صیاد شیرازی در ماه مبارک‌رمضان و جزءخوانی قرآن، برگزاری یادواره شهدا و برگزاری اجلاسیه شهدا در شهرستان‌های گچساران و یاسوج، اعزام کمیته پزشکی برای خدمات عمومی پزشکی در سطح استان، برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری، پیاده‌روی خانوادگی، از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده به مناسبت روز ارتش است.

به گفته وی، برگزاری میز خدمت در نماز جمعه، دیدار با خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، دعوت از خانواده‌های معظم شهدا به ضیافت شام، فعال کردن قرارگاه محرومیت‌زدایی ارتش، فعال کردن قرارگاه زیست محیطی، غبارروبی قبور مطهر شهدا و دعوت از جامعه وابستگان ارتش در باغ عفیف‌آباد شیراز، از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده به‌مناسبت روز ارتش است.

امیر رضایی با تاکید بر فعال کردن قرارگاه محرومیت‌زدایی با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره)، گفت: 1830 جهیزیه تاکنون با ترابری ارتش به نوعروسان اهدا شده است.

به گفته وی، محافل انس با قرآن و جزءخوانی قرآن، افطاری هرروزه در باغ عفیف‌آباد، عیدی به سربازان و سرکشی به تمام پادگان‌های ارتش در استان‌های فارس و کهکیلویه و بویراحمد، تجهیز اماکن وابسته و منازل سازمانی و هماهنگی با شهرداری برای اسکان مسافران نوروزی از فعالیت‌های ارتش در ایام تعطیلات نوروزی بوده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها