لزوم فراهم‌سازی زمینه برای نقش‌آفرینی دانش آموزان در میدان ۱۴۰۳

نشست قرارگاه طرح میدان ۱۴۰۳ شهرستان‌های استان با استاندار خراسان رضوی به صورت وبیناری برگزار و بر فراهم‌سازی زمینه برای نقش‌آفرینی دانش آموزان در عرصه انتخابات تاکید شد.
کد خبر: ۹۶۰۸۹۵۶
|
۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۲

به گزارش خبرگزار بسیج استان رضوی از مشهد نشست قرارگاه طرح میدان ۱۴۰۳ شهرستان‌های استان با حضور استاندار خراسان رضوی و به صورت وبیناری برگزار و بر فراهم سازی زمینه برای نقش‌آفرینی دانش‌آموزان در عرصه انتخابات تاکید شد.

یعقوبعلی نظری در این نشست گفت: شهید رئیسی همیشه برای نسل جوان و  آماده شدن آن‌ها برای گرفتن مسئولیت‌ها در اجتماع دغدغه داشت.

وی با اشاره به اهمیت و حساسیت آموزش و پرورش به‌ عنوان ظرفیت آموزش و تربیت نسل آینده افزود: بدیهی است که در عین اتفاق افتادن آموزش، پرورش هم باید صورت بگیرد.

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: برای تحقق هدف آموزش و پرورش به میدان نیاز داریم که در میدان هم آموزش‌ها تمرین شده و هم آمادگی لازم برای تحقق آموزش‌ها برای دانش‌آموزان فراهم می‌شود.

نظری اعلام کرد: پیاده‌سازی برنامه‌ها نیاز به آموزش و پرورش دارد و ما به میدان نیاز داریم بر این اساس بهترین اثر را میدان‌های واقعی دارند و نسل جدید ما که می‌توانند آموخته‌های خود را در این میدان واقعی تمرین کنند.

وی در انتها از فرمانداران و آموزش و پرورش خواست حداکثر زمینه‌سازی و همکاری را با دانش آموزان داشته باشند تا نقش اصلی را خود دانش آموزان ایفا کنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها