خبرهای داغ:
رییس ستاد انتخابات گلستان؛

مشارکت ۴۱ و شانزده صدم درصدی گلستانی‌ها در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

سید علی مهاجر گفت: مردم استان در فضای مشارکت خوب درخشیدند و همواره در صحنه‌های مختلف پای کار انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هستند.
کد خبر: ۹۶۱۰۴۶۸
|
۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۴

مشارکت ۴۱ و شانزده صدم درصدی گلستانی‌ها در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان؛سید علی مهاجررییس ستاد انتخابات گلستان گفت : مردم استان در فضای مشارکت خوب درخشیدند و همواره در صحنه‌های مختلف پای کار انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هستند.

وی با بیان اینکه شعبات اخذ رای در حال جمع‌بندی است، افزود: هماهنگی‌های لازم با هیات نظارت بر انتخابات گلستان در حال انجام است تا آخرین آمار تایید شده به تفکیک به اطلاع عموم مردم برسد.

رییس ستاد انتخابات گلستان با اشاره به اینکه هزار و ۵۱۵ شعبه دیروز آرای مردم را اخذ کردند گفت : حدود ۲۴ هزار نفر عوامل اجرایی، نظارتی، امنیتی، قضایی و بازرسی در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در گلستان فعالیت داشتند.

مهاجر با بیان اینکه ۹۳ واجد شرایط بالای ۹۵ ساله گلستانی در انتخابات هشتم تیر ماه شرکت کردند، خاطرنشان کرد: ۱۱ درصد رای‌دهندگان گلستانی جزو رده سنی ۱۸ تا ۲۵ سال بودند.

وی خرید و فروش رای را یکی از جرایم رایج در برخی از انتخابات‌ها برشمرد و تاکید کرد: در انتخابات هشتم تیر ماه هیچ تخلف جدی در استان گلستان رخ نداده و هیچ موردی از خرید و فروش آراء در استان گزارش نشده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار