خبرهای داغ:

پیش بینی شرکت ۸ هزار دانش آموز خوزستانی در سوگواره محرمی "احلی من العسل"

دوازدهمین دوره سوگواره محرمی احلی من العسل گرامیداشت شهادت حضرت قاسم ابن الحسن (ع) همزمان با سراسر کشور و در روز ۲۱ تیرماه و همزمان با ۵ محرم در سراسر مناطق و نواحی استان برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۹۶۱۱۹۹۷
|
۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۳

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان؛ عبدالله حبیبی امروز یکشنبه ۱۷ تیرماه ۱۴۰۳ در کارگروه استانی هماهنگی سوگواره دانش آموزی احلی من العسل با تاکید بر اهمیت توجه به مفاهیم عاشورایی؛ اظهار کرد: دوازدهمین دوره سوگواره محرمی احلی من العسل گرامیداشت شهادت حضرت قاسم ابن الحسن (ع) همزمان با سراسر کشور و در روز ۲۱ تیرماه و همزمان با ۵ محرم در سراسر مناطق و نواحی استان برگزار خواهد شد.

 

وی در ادامه گفت: این مراسم در اهواز و به صورت متمرکز در محل یادمان شهید هاشمی و با حضور دانش آموزان نواحی چهارگانه اهواز برگزار خواهد شد.

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در عین حال با اظهار اینکه پیش بینی ما شرکت ۸ هزار دانش آموز خوزستانی در این سوگواره محرمی است؛ توضیح داد: ترویج فرهنگ عاشورایی و بسط ارزش های مکتب حسینی غایت نظام تعلیم و تربیت است و بر این اساس تلاش همه متولیان تعلیم و تربیت استان در راستای تقویت برنامه های تربیتی و علی الخصوص سوگواره های محرمی با محوریت دانش آموزان است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها