شرکت3هزار کهگیلویه وبویراحمدی درطرح تربیت حافظان قرآن
سیدرضا منصوری در جمع خبرنگاران با تبریک فرارسیدن ولادت حضرت زینب(س) به برگزاری آزمون شفاهی طرح تربیت حافظان قرآن کریم اشاره و اظهار کرد: آزمون شفاهی طرح تربیت حافظان قرآن کریم از اول اسفند در تمامی مکان‌ها و بقاع متبرکه با نظارت بازرسین قرآنی آغاز شده و 14 اسفند به پایان می‌رسد.
معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: روز جمعه 15 اسفند همزمان با سراسر کشور آزمون کتبی طرح تربیت حافظان قرآن کریم با حضور سه هزار نفر در 11 رشته در بقاع متبرکه و مساجد استان برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه این آزمون در دو بخش خواهران و برادران و در تمام رده‌های سنی برگزارمی‌شود، افزود: این آزمون روز جمعه 15 اسفند در فاطمیه امامزاده عبدالله(ع) یاسوج، حسینیه بهبهانی‌های شهرستان گچساران، زینبیه خواهران دهدشت، مسجد صاحب‌الزمان(عج) پاتاوه شهرستان دنا، مسجد صاحب‌الزمان(عج) شهرستان بهمئی و در دو مسجد امام علی(ع) و مسجد ابوالفضل عباس(ع) شهرستان چرام برگزار می‌شود.
این مسئول ادامه داد: مانند سال گذشته به برگزیدگان این آزمون طی قرعه‌کشی جوایزی نفیسی اهداء می‌شود، ضمن اینکه به کسانی که بیش از 70 درصد نمره قبولی را دریافت کنند کارنامه پایان دوره و کمک هزینه سفر به حج عمره، عتبات عالیات و مشهد مقدس اعطا می‌شود.