امام جمعه موقت شهرستان باشت
ازدواج سالم سعادت افراد جامعه را در بر می‌گیرد
حجت‌الاسلام سید حبیب‌اله بلادی، امام جمعه موقت شهرستان باشت امروز، ۱۳ اردیبهشت‌ماه در کارگاه آموزشی تحکیم بنیان خانواده در این شهرستان، گفت: با توجه به اینکه هدف از ازدواج تشکیل خانواده هست پس اولین حلقه شکل‌گیری جامعه خانواده است.
 وی اظهار کرد: هر کشوری که در آن بنیان و استحکام خانواده محکم باشد بسیاری از مشکلات آن به‌خصوص مشکلات اخلاقی و معنوی آن به برکت ازدواج موفق و تشکیل خانواده سالم خود به خود از سر راه برداشته می‌شود.
امام جمعه موقت شهرستان باشت اضافه کرد: تشکیل خانواده اگر به شکل سالمی صورت بگیرد و اخلاق و رفتار و حتی گفتار زوجین منطبق با اصول شرع و آنچه که خداوند معین کرده باشد صورت گیرد این ازدواج ستون جامعه سالم و سعادت افراد جامعه را در بر می‌گیرد و تشکیل بنای خانواده یک نیاز اجتماعی است. حجت‌الاسلام بلادی بیان کرد: اگر در جامعه‌ای خانواده‌ها سالم باشد افراد آن جامعه می‌توانند رشد فکری پیدا کنند و از لحاظ روحی کاملاً سالم باشند و در چنین خانواده‌ای مرد و زن در قبال همدیگر و فرزند ان و محیط خانواده مسئول هستند.
وی در پایان یادآور شد: در جوامع اسلامی یعنی جوامع متدین و مذهبی مشاهده می‌کنیم که دو نفر آدم مدت طولانی با هم با خوبی و خوشی زندگی می‌کنند این  همان خاصیت دینداری و مذهبی بودن است.