مسئول بسیج رسانه البرز در گفتگو با «بسیج» مطرح کرد
دیدار از رسانه های مطرح استانی در هفته دفاع مقدس

ابراهیم نوروزی مسئول بسیج رسانه البرز در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای بزرگوار جنگ تحمیلی گفت: با برنامه ریزی هایی که انجام داده ایم چند برنامه خواهیم داشت من جمله همان گلباران مزار شهداست.

وی افزود: به اتفاق فرماندهی سپاه و هیئت رئیسه دیداری از برخی رسانه های مطرح در استان خواهیم داشت و با اهدای شاخه گل و هدیه با آنها ملاقات می کنیم و اینکه در هفته دفاع مقدس انشاء الله نمایشگاهی هم برپا می کنیم که بسیج رسانه هم در آنجا غرفه دارد و اقداماتی که انجام داده ایم را به منصه ظهور می گذاریم.

مسئول بسیج رسانه البرز تصریح کرد: در این هفته دیداری هم با پیشکسوتان رسانه خواهیم داشت که در جنگ و جبهه حضور داشته اند و  دیداری هم از جانبازان دفاع مقدس خواهیم داشت که رسانه ای هم هستند و گردهمایی هم خواهیم داشت که اصحاب رسانه با حضور در نماز جمعه و قرائت بیانیه در این گردهمایی شرکت می کنند.

نوروزی گفت: تجمعی هم با حضور اصحاب رسانه برای حمایت از مردم مظلوم میانمار خواهیم داشت  که در آنجا هم اصحاب رسانه خبر ها را پوشش می دهند و جنایات علیه مردم میانمار را محکوم خواهیم کرد.

نوروزی گفت: مسابقات فوتسال جام شهدای رسانه هم در هفته دفاع مقدس با حضور هشت تیم  برگزار می شود که فینال این مسابقات با حضور مسئولین استانی و فرمانده سپاه خواهد بود و به نفرات اول تا سوم هم جوایزی اهداء خواهد شد.