افزایش خودکشی بین کودکان آمریکایی

به گزارش خبرگزاری بسیج،گزارش‎های جدید فدرال نشان می‌دهند میزان خودکشی در میان کودکان ۱۰ تا ۱۴ ساله آمریکایی از سال ۲۰۰۷ تا سال ۲۰۱۷ تقریباً ۳ برابر شده است.

بر اساس گزارشی که به تازگی از سوی مرکز کنترل و پیشگیری بیماری‎های آمریکا منتشر شده، میزان خودکشی در میان افراد ۱۰ تا ۲۴ ساله طی یک دهه گذشته ۵۶ درصد افزایش داشته است.
 
طبق این گزارش در میان این گروه سنی خودکشی و قتل همچنان عامل اصلی مرگ این افراد به شمار می‌آید.

در سال ۲۰۱۷، خودکشی دومین عامل مرگ و میر کودکان ۱۰ تا ۱۴ ساله آمریکایی، نوجوانان ۱۵ تا ۱۹ ساله و بزرگسالان ۲۰ تا ۲۴ ساله گزارش شد.
 
 
به گزارش کریسشن پست،  قتل به عنوان سومین عامل مرگ و میر در میان نوجوانان ۱۵ تا ۱۹ ساله آمریکایی و افراد ۲۰ تا ۲۴ ساله بوده است.

در این گزارش آمده است که نرخ خودکشی و قتل نیز برای افراد ۱۰ تا ۲۴ ساله در آمریکا از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۷ رشد داشته است.
 

نرخ خودکشی در میان کودکان ۱۰ تا ۱۴ ساله از سال ۲۰۰۷ تقریباً ۳ برابر شده یعنی به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر ۰.۹ مورد مرگ که این میزان تا سال ۲۰۱۷ به ۲.۵ مورد مرگ به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر رسیده است.
 
 
همچنین نرخ خودکشی در نوجوانان آمریکایی ۱۵ تا ۱۹ ساله در سال ۲۰۰۷ از ۶.۷ نفر مرگ به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر مرگ به ۱۱.۸ درصد در سال ۲۰۱۷ افزایش یافته است.

به گفته نگارنده این گزارش، نه تنها خودکشی در آمریکا روندی رو به رشد پیدا کرده بلکه سرعت خودکشی افراد در آمریکا در حال افزایش است؛ همچنین در سال ۲۰۱۷ خودکشی دهمین عامل شایع مرگ در میان تمامی شهروندان آمریکایی بوده است.