مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان اردبیل:
بسیج با حضور مقتدرانه در جامعه حلال مشکلات است

بسیج با حضور مقتدرانه در جامعه حلال مشکلات است

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، علی ملا احمدی در جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته بسیج با مدیران صدا و سیمای مرکز اردبیل که در سپاه اردبیل برگزار شد، با تبریک ایام هفته بسیج اظهار داشت: بسیج با حضور مقتدرانه در جامعه حلال مشکلات است و در حفاظت و صیانت از درستاورهای انقلاب و صحنه های اجتماعی،سازندگی و محرومیت زدایی در کنار مردم است.

وی افزود: امروز بسیج در عرصه های اقتصادی، جهادی،محرومیت زدایی، پیشرف و آبادانی، راهیان نور، رزمی و نظامی پیش رو و فعال است که این فعالیت های مردمی در رونق اقصتاد کشور بسیار موثر می باشد فلذا صدا و سمای مرکز استان اردبیل  با تمام توان برای پوشش برنامه های بسیج تلاش خواهد کرد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: امروز دشمن از هر نقطه ضعفی علیه کشور سوء استفاده می کنند و با توطئه ها و عملیات های روانی علیه کشور و مردم می خواهد ملت در پای انقلاب نایستند اما مانیز در مقابل توطئه های آنها نباید سکوت کنیم و با بایستی به صورت شبانه روزی برای تبیین اهداف انقلاب و نظام تلاش کنیم.

ملا احمدی گفت: صدا و سیما در طول سال با حفظ روحیه بسیج و اشاعه روحیه ایثار و مقاومت و شهادت و بیان منافع و اهداف انقلاب است که به صورت خلاقانه و جدی پیش می رود.