نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز:
فساد ستیزی و مطالبه عدالت از ویژگی های دانشجوی تراز انقلاب است

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم در دیدار جمعی از اعضای انجمن شهید باکری دانشگاه امام صادق با وی گفت: انجمن ها و محافل دانشجویی باید به دور از سیاسی بازی ها و افتادن در دام احزاب، انقلابی گری را به گفتمانی فراگیر تبدیل کنند و با ایستادگی بر آرمان های انقلاب و ارزش های اسلامی از سطحی نگری و سطحی اندیشی بپرهیزند.
وی افزود: دانشجویان ایران اسلامی باید پشتیبان دست آوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند و باید با روحیه عدالتخواهانه در راه گسترش ارزش های اسلامی و اعتلای انقلاب اسلامی قدم بردارند.
حجت الاسلام آل هاشم اظهارداشت: آگاه سازی عموم جامعه، فساد ستیزی و مطالبه عدالت از ویژگی های دانشجوی تراز انقلاب است که باید در جنبش نرم افزاری میدان داری کند.
امام جمعه تبریز اضافه کرد: جمع های دانشجویی می توانند در زمینه سازی برای برپایی تمدن نوین اسلامی مد نظر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی نیز نقش آفرینی کرده و موثر باشند.
حجت الاسلام آل هاشم بی تفاوتی دانشجو نسبت به وضعیت کشور را مصیبت عنوان و تاکید کرد: شما باید بعنوان نخبگان فکری با اقشار مختلف ارتباط تنگاتنگ داشته باشید و تحقیقات و پژوهش های خود را بسمت حل مشکلات جامعه سوق دهید.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی یاآور شد: امید و خودباوری باید در دل دانشجویان زنده باشد چرا که پیشرفت کشور و جوانان در گرو حفظ باورها و امیدهاست.