سرپرست سازمان آتش‌نشانی همدان در گفت‌وگو با «بسیج» خبر داد
برقراری ۴۰۰ تماس با سامانه ۱۲۵ همدان
برقراری ۴۰۰ تماس با سامانه ۱۲۵ همدانوحید علی‌ضمیر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان اظهار داشت: طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات در ۱۸ شهریور ماه، ۹ عملیات اطفای حریق و چهار عملیات امداد و نجات حاصل تلاش فرشتگان نجات همدان در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

وی افزود: روز ۱۸ شهریور ماه شهروندان ۴۰۰ بار با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته‌اند که از این تعداد تماس ۱۳ مورد منجر به عملیات شد.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی همدان تصریح کرد: همچنین ۱۵ تماس جهت مشاوره و راهنمایی، ۴۰ تماس اشتباه و متاسفانه ۳۳۲ مورد ایجاد مزاحمت بوده است.

وی ادامه داد: عملیات‌های انجام شده در این تاریخ ۹ مورد آتش‌سوزی شامل حریق پیک نیک در حقگویان، حریق ساختمان در حال احداث در جانبازان، دو مورد حریق مخروبه در میدان امام حسین (ع) و آقاجانی بیگ و پنج مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی در باغ ایرانی، بلوار ارم، بلوار بعثت ۲ مورد و انبار نفت بوده است.

علی‌ضمیر ابراز داشت: همچنین چهار مورد عملیات امداد و نجات شامل نجات افراد محبوس شده در منزل در خیابان ۱۵ فروردین، نجات حیوانات در شورین، مهار حیوانات در حصار مطهری و رهاسازی اندام بدن از داخل فلزات زینتی و زیورآلات در بیمارستان بعثت توسط آتش نشانان به انجام رسید.

وی خاطرنشان کرد: تعداد دو نفر نجات یافته طی عملیات‌های مذکور گزارش شده است.

انتهای پیام/