غلامرضا حسن پور عنوان کرد:
وظیفه اصلی اصناف مشارکت در جهاد اقتصادی است

به گزارش سرویس اصناف خبرگزاری بسیج ؛دکتر غلامرضا حسن پور در جریان سفر به شهر تبریز با تعدادی از سازندگان دستگاه تولید ماسک دراین شهر دیدار و از نزدیک با آنان به گفت و گو پرداخت.


وی در این دیدار اعلام کرد: خوشبختانه واحدهای تولیدی ساخت دستگاه ماسک دراستان آذربایجان شرقی بخشی از نیاز کشور را مرتفع نموده و آمادگی لازم برای تولید بیشتر محصولات خود را دارند.


وی در شرایط فعلی جهاد اقتصادی را وظیفه اصلی اصناف ،بازاریان و فعالان اقتصادی برشمرد و گفت: نباید شعله جهاد در کشور فروکش کند.بلکه باید با مجاهدت همه اصناف و فعالان اقتصادی از شرایط موجود خارج شده و شاهد رونق اقتصاد در کشور باشیم.


دکتر حسن پور در ادامه این سفر از بازار تبریر بویژه بازار مظفریه بازدید و از نزدیک با کسبه و اصناف دیدار و با آنان به گفت و گو پرداخت.

وی گفت: در دیدار از بازار تبریز برخی کسبه و بازاریان پیشنهادات و نکات مهمی را مطرح نمودن که قطعا تمام این موارد بررسی و پی گیری خواهد شد.

 

شایان ذکر است دراین بازدید،دکتر امین زاده رییس سازمان صمت استان،دکتر ندیمی رییس سازمان بسیج اصناف استان و آقای محمدی نایب رییس اتاق اصناف تبریز نیز حضور داشتند.