امام جمعه خلیل آباد:
مکتب حاج قاسم سلیمانی مکتب الهی برگرفته از تفکر بسیجی است
به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی، حجت الاسلام ناهیدی در دیدار با جمعی از کارکنان سپاه ناحیه خلیل آباد ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: مکتب حاج قاسم سلیمانی مکتب الهی برساخته از تفکر بسیجی است.

وی افزود: بسیج در هر اموری حضور پیدا کرده است برکت و پاکی را به همراه خود آورده و این خدمات و زحمات بسیجیان باید تبلیغ شود و از زحمات این افراد قدردانی شود.

حجت الاسلام ناهیدی اظهار داشت: برنامه‌های هفته بسیج باید به صورت گسترده برگزار شود و اهمیت بسیج در این برنامه‌ها برای مردم بیان شود.

امام جمعه خلیل آباد با اشاره به مکتب حاج قاسم گفت: مکتب حاج قاسم سلیمانی؛ این مکتب الهی برساخته از تفکر بسیجی است. تفکری که خودمدار نیست خدامدار است. تفکری که وظیفه گرایی را در تکلیف می‌داند. تفکری که نتیجه برای آن مهم است، اما اصالت ندارد.

حجت الاسلام ناهیدی در ادامه گفت: ویژگی‌های الهی و انسانی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی باید برای تمامی اقشار جامعه، مجاهدان، سیاسیون، دولتمردان و افراد خدمتگذار به مردم، الگو باشد.

در ادامه جناب سرهنگ فتوحی فرمانده سپاه ناحیه خلیل آباد با اشاره به نهضت خدمت مومنانه و خالصانه در قالب یک رزمایش ۷ گانه در هفته بسیج گفت: برنامه‌های هفته بسیج در این شهرستان بسیار متفاوت‌تر از سال‌های گذشته و متناسب با وضعیت کرونا و رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

خاطرنشان می‌شود؛ برنامه‌های امسال هفته بسیج شهرستان شامل انجام فضاسازی فرهنگی متناسب با هفته بسیج، دیدار و تجلیل از خانواده‌های شهدا و جانبازان شهرستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، راه اندازی از گروه‌های جهادی بسیج در عرصه خدماتی و، رزمایش ثامن در فضای مجازی، امر به معروف و نهی از منکر در زمینه سلامت و جلوگیری از بروز آسیب‌های، برگزاری جشن میلاد امام عسگری (ع) با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، نمایش اقتدار بسیج و اجرای گشت‌های رضویون، تداوم رزمایش و پویش کمک‌های موئمنانه و، اهدا خون توسط کارکنان رسمی و وظیفه و بسیجیان شهرستان و تقدیر از مدافعان سلامت است