نماینده ولی فقیه در استان همدان عنوان کرد
احیاء تفکر بسیجی راه برون رفت از مشکلات موجود

احیاء تفکر بسیجی راه برون رفت از مشکلات موجودبه گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی موثقی در خطبه مکتوب جمعه این هفته همدان با بیان اینکه رشد و بالندگی جامعه مرهون کتاب و مطالعه است، اظهار داشت: کتاب هدیه بدهیم و دائماً با خود کتاب همراه داشته باشیم.

وی افزود: هر کتاب یک فکر و اندیشه است که ارتباط با آن موجب رشد فکری خواننده خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه در ایام سخت مبارزه با کرونا و متاثر بودن وضعیت کسب و کار، اخلاق اسلامی را لحاظ کنیم، گفت: همدلی و همراهی و توجه به آسیب دیدگان در این ایام از اسباب برکت و رحمت در جامعه اسلامی خواهد بود.

وی افزود: در بیانیه جدید سه کشور اروپایی که خود را متعهد به برجام دانسته‌اند و مدعی تلاش برای راه‌اندازی اینستکس شده‌اند، سوال این است که این مکانیزم مالی کدام آورده را برای جمهوری اسلامی داشته است و در مقام عمل کدام اقدام سازنده را انجام داده‌اید که امروز مضحکانه مدعی رعایت برجام هستید.

شعبانی عنوان کرد: عملیاتی شدن شناور جدید اقیانوس پیمای سپاه پاسداران اقتدار جمهوری اسلامی در عرصه بین‌المللی را افزایش خواهد داد.

وی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج اظهار داشت: حضور مستمر بسیج در میدان ایثار و مجاهدت و خدمت به مردم در ایام مبارزه با کرونا نمود بیشتری پیدا کرد.

نماینده ولی فقیه در استان همدان خاطرنشان کرد: احیاء تفکر بسیجی می‌تواند راه برون رفت از مشکلات موجود باشد.

انتهای پیام/