مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج)استان زنجان:
بسیج تهدیدها را به فرصت‌ها تبدیل کرده است

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛حجت الاسلام حسن بیگدلی در دیدار جمعی از بسیجیان با نماینده ولی فقیه وامام جمعه زنجان به مناسبت هفته بسیج؛ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج با اشاره به آیات 31 و32 سوره جاثیه(فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ فَيُدْخِلُهُمْ رَبُّهُمْ ...)گفت: قرآن کریم همواره راه سعادت را بصورت راهبردی مشخص کرده  و اصول و روش زندگی درست را به وسیله انبیا الهی وائمه اطهار (ع) نشان میدهد.

 

وی با بیان اینکه یکی از موضوعات مورد تاکید در قرآن کریم استکبارستیزی وتوجه به وعده های الهی است،خاطرنشان کرد:  پس از پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل شجره طیبه بسیج،مردم به عینه لمس کردند که وعده الهی حق بوده وتحقق یافتنی است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان زنجان با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های بسیج و سپاه تبدیل تهدیدها به فرصت بوده است، گفت: بسیج وعده‌های الهی را محقق کرده و تهدیدهای علیه نظام و انقلاب را به فرصت بزرگی تبدیل کرده است.

 

 حجت الاسلام بیگدلی با اشاره به اینکه بسیج در تمامی عرصه های حساس و مورد نیاز در کشور نظیر سیل،زلزله و کمک مومنانه خوش درخشیده است،بیان داشت:در بحث فرهنگی نیز بسیج توانست اهداف فرهنگی نظام نظیر فرهنگ ولایتمداری،خودباوری،شجاعت و..را به جامعه القا کرده ودر خط مقدم عمل کند.

 

این مسئول با تاکید بر لزوم تکیه و توجه به توان و دانش داخلی در حوزه‌های مختلف، گفت: اگر امروز خودمان را باور کنیم  و چشممان به داخل باشد توانسته‌ایم موفق عمل کنیم.

 

وی ادامه داد: بسیجیان استان زنجان میثاق ببندیم تاپای جان در راه انقلاب نظام حمایت از ولایت وامامت خواهیم بود تا ان شاالله  پرچم حق وعدالت را به دست منجی عالم بشریت حضرت حجت(عج) رسانده و امیدواریم در رکاب آن حضرت در راستای اعتلای اسلام تلاش کنیم.

 

انتهای پیام