فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس در پیامی:
بسیج عالی‌ترین مرتبه تعامل نیروهای مسلح کشور با توده مردم است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی ، سرهنگ دوم پاسدار علی خبازی ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس به مناسبت پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین پیامی صادر کرد که متن آن به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان مبارک و تاریخی معمار کبیر انقلاب و بت شکن عصر حاضر حضرت امام روح‌ا... (قدس سره) نشان از هوشیاری و درایت بی‌نظیر آن پیر سفر کرده در حساس‌ترین لحظه‌های شکل‌گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته که آن را به عنوان بازوی مهم دفاعی کشور و بروز و تجلی یک نیروی مردمی و عالی‌ترین مرتبه تعامل نیروهای مسلح یک کشور با توده مردم خود بنا نهاد.

پنجم آذرماه یادآور رشادت‌ها و شجاعت‌ها و مجاهدت‌های خالصانه رادمردانی است که با افتخار، تمام هستی خود را در طبق اخلاص نهاده و در 8سال دفاع مقدس مردانه در مقابل نامردان دنیا ایستادند و چنان سیلی برگوش متجاوزان نواختند که حرارت و سرخی آن سال‌ها از گونه نحسشان رفع نخواهد شد. غیور مردان و زنانی که پس از دفاع مقدس نیز ضمن تلاش در عرصه‌های مختلف از جمله محرومیت زدایی ، فرهنگی ، اقتصادی و هم اکنون بهداشتی و مقابله با ویروس منحوس کرونا در خط مقدم مقابله با فتنه‌ها و دسیسه‌های دشمنان روباه صفت همچون کوه استوار ایستاده و نقشه‌های شوم آنان را باطل ساخته و مدال افتخار و تایید مقام عظمای ولایت را که فرموده‌اند: اگر بگوییم قوام انقلاب به بسیج است، حرف گزافی نگفته‌ایم، کسب نموده‌اند.

اینجانب یاد و خاطره شهدای پر افتخار بسیج در دوران دفاع مقدس و پس از آن را گرامی داشته وضمن تبریک این یوم‌ا... محضر پاک‌باختگان عرصه شهادت و ایثار با خدای خود عهد می‌بندیم تا آخرین نفس و قطره خونمان در پاسداری از حریم ولایت و دفاع از آرمان‌های مقدس شهدا، ثابت قدم و استوار بمانیم.

در پایان ضمن تبریک پنجم آذرماه سالروز تشکیل بسیج به همه بسیجیان مخلص و بی ادعا، توفیقات روزافزون همه بسیجیان جان برکف و خادمین صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تحت شمول ادعیه زاکیه حضرت ولی عصر(ارواحنا فداه) و هدایت‌های داهیانه ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز(مد ظله العالی) از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم.

سرهنگ دوم پاسدار علی خبازی
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس