مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی خراسان رضوی:
سردار سلیمانی سنت حقیقی فاطمه زهرا (س) را احیا کرد
به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی؛حجت الاسلام غلامی در نشست بصیرتی در محل سپاه ناحیه خواف به بیان سیره عملی حضرت فاطمه زهرا (س) و لزوم بهره گیری همه شیعیان در اوج فتنه‌ها تاکید کرد.

وی بیان داشت: در سال ۸۸ فتنه عظیمی در کشور رخ داد و در همان روز‌ها و اوج فتنه شاهد سکوت بسیاری از مسئولین و بزرگان بودیم همانگونه که در زمان حضرت زهرا (س) خیلی‌ها سکوت کردند و امیرالمومنین(ع) تنها ماندند، اما آنجا تنها فاطمه (س)بود که با آن شرایط خاص به میدان دفاع از ولایت شتابید و جانش را سپر ولایت کرد.

حجت الاسلام غلامی بیان داشت: یکی از کسانی که سنت حقیقی فاطمه زهرا (س) را احیاء نمود سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی بود که در مقام ولایتمداری و دفاع از ولایت به مقام یقین رسیده بود، تا جایی که رهبر معظم انقلاب در بیان احوالات آن شهید والامقام فرمودند او ذوب در ولایت بود.

وی اظهار داشت: امروز اگر به برکت خون حاج قاسم مردم عزیز ما از قبل بیدار‌تر شوند و تا پای جان وارد میدان دفاع از حریم ولایت شوند و امام امت را تنها نگذارند بزرگترین قدرت‌های جهان هم حریف نظام مقدس جمهوری اسلامی نخواهند بود همانگونه که خودشان بار‌ها و بار‌ها در محافل خصوصی شان اعتراف نمودند که اگر امت با امامشان همراه باشند به هیچ عنوان شکست نخواهند داشت و برای ایجاد شکاف بین امت و امام امت به ایجاد فتنه انگیزی از هیچ تلاشی دریغ نداشته و شب و روز نمی‌شناسند.

نماینده، ولی فقیه در بسیج دانشجویی خراسان رضوی با بیان اینکه بصیرت فاطمی لازمه و پشتوانه‌ی ولایت علوی است به سخنان خود خاتمه داد و بزرگترین تکلیف را در عصر حاضر بصیرت افزایی دانست.