آغاز طبخ و توزیع 100 هزار پرس غذا گرم اهدایی مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، معاون محرومیت زدایی و مردم یاری قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوبشرق کشور در این مراسم گفت: در ادامه اقدامات کمک‌های مومنانه در عرصه های مختلف که بسیج و سپاه در عرصه های مختلف منشا خیر و اثر بوده امروز در هم استان سیستان و بلوچستان بیش از 100 هزار پرس غذا گرم با عنوان تبرکات فاطمی را طبخ  و بین نیازمندان  توزیع کرده است.
 
وی افزود: به منظور تداوم رزمایش مواسات و همدلی  در قالب اجرای طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ۱۰۸۰۰ بسته معیشتی با حمایت ویژه  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، قرارگاه قدس نیروی زمینی جنوب شرق کشور سپاه سلمان  استان سیستان و بلوچستان در دستور کار قرار گرفته است.
 
سرهنگ پاسدار علی اکبر جعفری بیان کرد: کار هم افزایی که بین مجموعه گروههای جهادی، هیئت های مذهبی، مشارکت پذیری خیرین کار به صورت تجمیعی در سراسر استان  در این مرحله انجام شده است.
 
این مسئول ادامه داد:  کمک های دیگر از جمله توزیع پک های بهداشتی و اهدا جهیزیه به نوعروسان نیازمند  در راستای کار مومنانه را در دستور کار داریم که در آینده ای نزدیک  تقدیم حضور افراد خواهد شد.
 
وی با اشاره به این مطلب که توزیع این  بسته های معیشتی به مدت ۱۵ روز ادامه خواهد داشت، بیان کرد:  مسئولیت توزیع این بسته های حمایتی و معیشتی در بین نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس منحوس کرونا به عهده پایگاه‌های بسیج و مساجد منطقه می باشد.