سنگ تمام قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه خوزستان در مناطق محروم

مصطفی مجدی نسب در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج در اهواز‌، اظهار داشت: در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر رفع محرومیت از مناطق محروم سراسر کشور به خصوص استان خوزستان، در دهستان "حتی" لالی ‌برنامه‌های متنوعی اعم از اشتغال زایی، تعلیم و تربیتی، فرهنگی حوزه های سلامت و پروژه های عمرانی محرومیت زدایی انجام شده است.

وی افزود: برهمین اساس در دهستان "حتی" شهرستان لالی، یک کارگاه اشتغال زایی در دبیرستان شبانه روزی برای دانش آموزان ساکن دهستان که شامل کارگاه‌های خیاطی، قالی بافی بوده است راه اندازی و افتتاح شد.

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان در ادامه گفت: در فاز های بعد بعدی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه ولی عصر استان در این منطقه محروم، بیش از 400بسته آموزشی، در بین دانش آموزان نیازمنده توزیع و همچنین برای بیماران معلول جسمی حرکتی 6 ویلچر اهدا شد.

وی گفت با اعلام آمادگی این قرارگاه برای توسعه کارهای عمرانی در این منطقه محروم تصریح کرد: برای سهل الوصول کردن مسیر های ارتباطی میان روستاهای این دهستان چنان چه دولت اقدام به طراحی‌ها برای احداث دوباب پل در منطقه سلطان آباد و روستاهای قمر اعلام آمادگی کند قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان آمادگی خود را نسبت تکمیل پروژه ها دارد.

 

مجدی نسب با بیان اقدامات عمرانی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان در حوزه‌های عمرانی طی مدت اخیر گفت: طی این سه سال گذشته بیش از 20پروژه مختلف در حوزه راهسازی و پروژه‌های عظیمی چون آبرسانی به روستاهای محروم که بیش از 20 روستا از این نعمت برخوردار شدند.


وی گفت: کلنگ زنی پروژه آبرسانی به روستای تل حاجعلی از توابع دهستان حتی شهرستان لالی، که پروژه مهمی است که با کمک خیرین و گروه‌های جهادی به طول 3‌کیلومتری و یک مخزن 50هزارلیتری نصب و تا پایان امسال به بهره برداری می‌رسد.