اولویت اول سپاه خدمت رسانی به مردم است

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان؛ سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در دیدار با فرماندار سمنان گفت: یکی از اتفاقات خوب و مبارک در سپاه استان راه اندازی میز های خدمت برای حل مشکلات مردم در دستگاه های اجرایی با متولی گری بسیج است.

وی افزود: نیاز است تا با هم افزایی دستگاه های اجرایی و همکاری و تعامل شاهد رونق شهرستان سمنان به خصوص در محلات کم برخوردار اسلامی باشیم.

سردار دامغانی تصریح کرد: همهی دستگاه های اجرایی باید نقش خود را در خدمت به مردم به خوبی ایفا کنند و که در راستای خدمت به مردم سپاه و بسیج آماده همکاری کامل برای استفاده از ظرفیت های خود در جهت حل مشکلات مردم و خدمت به آنها است.

فخری فرماندار سمنان در این دیدار گفت: اگر ایثارگری های سپاه و بسیج در ایام شیوع کرونا نبود، این بیماری می توانست مشکلات بزرگی در خصوص اقصتاد و ... برای کشور ایجاد کند و در این راستا قدردان زحمات سپاه و بسیج برای خدمات شایان خود در خصوص مقابله با کرونا هستیم.

وی افزود: سپاه در بین مردم به جهت خدمات فراوانی که انجام داده است محبوب است و این محبوبیت منجر به ایجاد اعتماد و امنیت در بین مردم شده است.

فخری تصریح کرد: خوشبختانه درصد بیکاری در شهر سمنان پایین است و باید تلاش شود تا با استفاده از ظرفیت واحد های تولیدی اوضاع اشتغال را بهبود بخشید.

او در پایان ضمن قدردانی از زحمات سپاه اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با همکاری با سپاه ، خدمت مناسبی به مردم سمنان ارائه دهیم.