فرمانده حوزه مقاومت خواهران فاطمه الزهرا (س):
جهاد خدمت رسانی در قالب رزمایش مؤمنانه با قوت ادامه دارد
ایران روح پرور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در قم با بیان این که فعالیت‌های مرتبط همدلی و کمک مؤمنانه به همت پایگاه‌ها و نیز گروه‌های جهادی بسیج طلاب خواهران تداوم دارد، اظهار داشت: تنها در دی ماه امسال بیش از ۱۵۰ بسته معیشتی و نیز کمک نقدی به ارزش تقریبی ۲۲ میلیون تومان بین خانواده‌های محروم و کم بضاعت استان قم توزیع شد.

وی افزود: تهیه و توزیع دارو به ارزش بیش از ۵۰۰ هزار تومان، تهیه و توزیع ۵۰۰ جفت کفش، تهیه و توزیع ۱۰۰ عدد مرغ و نیز تهیه و توزیع ۸۰ پوشاک، بخشی از خدمت رسانی گروه‌های جهادی واحد خواهران بسیج طلاب استان قم است.

این بانوی جهادگر همچنین ادامه داد: از دیگر فعالیت‌های جهادی و خداپسندانه در طول دی ماه سال جاری به همت بسیجیان و گروه‌های جهادی خواهران بسیج طلاب قم می‌توان به مواردی، چون تهیه و توزیع بن خرید نان به ارزش حدود ۷۰۰ هزار تومان، تهیه و توزیع ۳ سری جهیزیه، ذبح ۲ رأس گوسفند قربانی و طبخ و توزیع بیش از یک هزار پرس غذای گرم اشاره کرد.

وی بیان داشت: در بخش فعالیت‌های دینی و فرهنگی نیز طی دی ماه امسال، بیش از ۳۰۰ روضه خانگی به همت بانوان طلبه بسیجی برگزار شده، ضمن آن که برگزاری ۵ کارگاه تخصصی مشاوره و همچنین ارایه مشاوره‌های حضوری و تلفنی از دیگر فعالیت‌های خدمت رسانی بوده است.
 
انتهای پیام/