فرمانده سپاه عجبشیر:
مادران شهدا سرمایه های بزرگی را برای میهن مان هدیه دادند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، امیر شاه محمدپور بمناسبت روز تکریم مادران شهدا در دیدار با خانواده شهید برجی گفت: باید پرچم فداکاری و ایثار در مملکت مان برافراشته بماند و کسانی که با نادیده گرفتن ارزشهای مهم و اصلی می‌خواهند روح فداکاری و خطرپذیری را از جامعه اسلامی سلب کنند و نام شهدا را به فراموشی بسپارند به خسران دنیا و آخرت دچار می شوند.

وی بر مقام والای پدران و مادران شهیدان تأکید و بیان کرد: تا وقتی در این کشور نام شهیدان، محترم است، این ملت در برابر هیچ قدرت شیطانی و مستبد شکست نخواهد خورد.

شاه محمدپور با بیان اینکه همسران شهدا نقش مهمی در ادامه راه شوهرانشان دارند اظهار داشت: همسران شهدا با تربیت فرزندانی که راه پرافتخار پدران خود را ادامه داده و با این کار آبرو و شخصیت والای همسران خود را حفظ می‌کنند که البته در نزد خداوند اجر بزرگی دارند.

فرمانده سپاه اسکو نیز در این دیدار گفت: اگر فداکاری ها و مردانگی های شهدا و ایثارگران وجود نداشت، امروز کشورمان با آن همه سابقه تاریخی و فرهنگ با ارزش خود نمی توانست به سمت هدفهای عالی حرکت کند و جنبش اسلامی را در کشور های همسایه بیدار کند.

محمد رضایی گفت: شهدا و خانواده‌های آن ها با پیشتازی و پیشگامی، راه سعادت و افتخار را در تاریخ این سرزمین هموار کرده و ملت ایران را به ملتی مصمم و استقلال‌ طلب تبدیل کرده‌اند.