بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر
جلسه تعامل و همکاری بین نیروی انتظامی و سپاه در شرق شهرستان اصفهان

به گزارش خبرگزاری بسیج از ناحیه مقاومت بسیج سپاه امام علی علیه السلام : این جلسه جهت همکاری و تعامل هرچه بیشتر و بهتر کلانتری ها و نیروی انتظامی با پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج و سپاه در شرق شهرستان اصفهان در سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامی شهر هرندبرگزارگردید.

در ابتدای جلسه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه امام علی علیه السلام ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر وتقدیروتشکر از فرماندهی و اعضای ستاد نیروی انتظامی شهرستان اصفهان ، نیروهای انتظامی و کلانتری های شرق شهرستان اصفهان و فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج این ناحیه ، به ارائه گزارشی درخصوص برنامه های بسیج و سپاه در این ایام پرداخت.

سرهنگ پاسدار جواد داستانی از فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج خواست تا نسبت به توجیه پایگاه های مقاومت درخصوص تعامل با کلانتری ها و نیروهای انتظامی جهت تأمین امنیت مردم و اجرای هرچه بهتر برنامه ها در شرق شهرستان اصفهان را داشته باشند.

در ادامه سرهنگ اکبری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اصفهان نیز از فرماندهان کلانتری ها و نیروهای انتظامی شرق شهرستان اصفهان خواست تاهمکاری و تعامل هرچه بیشتر و بهتر با بسیج و سپاه را درراستای حفظ امنیت و اجرای برنامه ها بخصوص ایام الله دهه مبارک فجر داشته باشند.

در این جلسه حجت الاسلام روح اله بیاتی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه امام علی علیه السلام نیز ضمن عرض تبریک این ایام با قرائت قسمتی از وصیت نامه سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی از کلیه حضار درجلسه خواستند که کار را برای رضای خدا و باتوکل برخدا و ائمه اطهارعلیهم السلام انجام دهند تا همچون شهید حاج قاسم سلیمانی بتوانند در تمام زمینه ها موفق باشند.