چهارم اسفند
صادرکنندگان نمونه استان تهران تقدیر می شوند
به گزارش خبرگزاری بسیج از اتاق تهران؛ آقای محمد لاهوتی گفت:۱۴ صادرکننده نمونه و شایسته تقدیر استان تهران در مراسمی که به صورت حضوری (بسیار محدود) و مجازی برگزار می‌شود، دوشنبه چهارم اسفند معرفی می‌شود.
رئیس دبیرخانه کارگروه انتخاب صادرکننده نمونه استان تهران با اشاره به سابقه مثبت واگذاری این فرآیند به اتاق تهران در چهار سال گذشته، افزود: این فرآیند، تجربه‌ای خوشایند برای دولت و بخش خصوصی است که باعث شد این اقدام به سایر استان‌ها و حتی انتخاب صادرکننده نمونه ملی نیز تسری یابد.

لاهوتی گفت: از دو ماه قبل با دریافت مدارک صادرکنندگان، کار بررسی مدارک و مستندات آغاز شد و در هفته پایانی بهمن، با مشخص شدن نتایج اولیه، این فرآیند به اتمام رسید، پس از آن نیز در جلسه‌ای با حضور اعضای کارگروه که نمایندگان سازمان‌های مرتبط هستند، فهرست نهایی ۱۴ صادرکننده شایسته تقدیر با مرور مجدد پرونده‌ها مشخص شد.

وی افزود: در شرایط همه‌گیری کرونا، این مراسم به صورت بسیار محدود و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و بخش عمده مهمانان و مدعوین از طریق پخش زنده و به صورت مجازی در این نشست حضور پیدا می‌کنند.

این عضو هیات نمایندگان اتاق تهران با ابراز تاسف از این که امکان برگزاری گسترده این مراسم با حضور فعالان اقتصادی و نمایندگان بخش خصوصی وجود ندارد، از همه فعالان اقتصادی، اعضای اتاق بازرگانی تهران و علاقمندان به حوزه صادرات دعوت کرد این مراسم را به طور زنده و مستقیم از سایت اتاق تهران یا صفحه رسمی اتاق تهران در اینستاگرام مشاهده کنند.