برگزاری قرارگاه شهید علم الهدی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، نشست قرارگاه شهید علم الهدی بسیج دانشجویی با حضور روسای دانشگاه‌های سراسر استان و مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان در شهرستان زاهدان برگزار شد.

 ابوالفضل سرگزی فت: برای برداشتن گام‌های مستحکم در آینده ما نیاز به آن داریم که گذشته را به خوبی بشناسیم.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود: راهیان نور امسال در ۳ فاز که یک دوره تخصصی و یک دوره سه روز در مناطق عملیاتی جنوب کشور و یک دوره به صورت محتوا‌های مجازی به مدت دو تا سه روزه ادامه خواهد داشت.

این مسئول ادامه داد: مجوز‌های این برنامه نیز گرفته شده بود، که به صورت محدود تقریباً ۲ تا ۳ دستگاه اتوبوس که سهمیه هر دانشگاه ۳ نفر در نظر گرفته شده است.

سرگزی خاطر نشان کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی و دوره‌های تخصصی و با گرفتن خروجی در محتوا می‌تواند برای تقویت مجموعه بسیج دانشجویی در سطح استان مفید و تاثیر گذار باشد.

در ادامه اویسی رئیس دانشگاه پیام نور استان سیستان و بلوچستان افزود: اسنادی از جنگ که در قالب عکس و تصویر است، که دارد از بین می‌رود با خیلی از دانشجویان توانستیم در این مدت عکس‌هایی را از رزمندگان، خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان، جمع آوری کنیم، اما هنوز تعداد زیادی باقی مانده است.

محمد رضا ریگی رئیس مجتمع عالی سراوان در پایان گفت: کسانی که به راهیان نور می‌روند دگرگون می‌شوند و حال و هوایی برای آن‌ها ایجاد می‌شود که قابل وصف توصیف نیست.

وی افزود: امسال بخشی از این کار در قالب همان روایتگری مجازی در شرایطی که فراهم است، با اساتید برجسته کشوری در استان برای تمام دانشگاهیان برگزار می‌شود.