مسئول بسیج سازندگی:
سوء مدیریت‌ها مردم را به سختی انداخته است
 به گزارش خبرگزاری بسیج، چهارمین مجمع عمومی جبهه مردمی اقتصاد مقاومتی با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین و سردار محمد زهرایی مسئول بسیج سازندگی برگزار شد.

مسئول بسیج سازندگی در این مراسم گفت: جمع امروز، جمعی از فعالان مردمی اقتصاد مقاومتی هستند که نقش مهمی را در شکست راهبرد فشار حد اکثر‌ی دارند. ما به دنبال این هستیم تا با همکاری اقدامات خود را در جهت عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی انجام دهیم.


سردار زهرایی افزود: در مقوله اقتصاد علاوه بر تحریم‌ها، تحریف‌ها و سوء مدیریت‌ها و باور نداشتن به نقش‌آفرینی مردم در اقتصاد را داریم که این‌ها باعث شده است مردم در تنگنای اقتصادی قرار گیرند.


وی با بیان اینکه بخشی از مولفه قوی شدن در اقتصاد مقاومتی بر ستون تشکل‌های اقتصاد مقاومتی قرار گرفته است و در استان‌های مختلف شبکه مویرگی دارند، گفت: شبکه مویرگی نیروی انسانی بسیج به کمک این جریان آمده است و پیرو تفاهم‌نامه سه جانبه بین ائمه جمعه کشور، حوزه‌های علمیه و سازمان بسیج مستضعفین با برگزاری جلسات و برنامه منظم و با همکاری تشکل‌های مردمی اقتصاد مقاومتی به مدل جدیدی از اقتصاد مقاومتی بر مبنای مبانی مورد تاکید رهبرمعظم انقلاب در حوزه تئوری دست یافته‌ایم که گام عملیاتی آن در سال ۱۴۰۰ شروع می‌شود.