رئیس پلیس آگاهی استان همدان خبر داد
کشف قتل و دستگیری قاتل در همدان
کشف قتل و دستگیری قاتل در همدانبه گزارش خبرگزاری بسیج، سرهنگ علی اسد بیگی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ساعت ۲۳ آخرین روز سال گذشته از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، یک فقره درگیری منجر به قتل عمدی فردی به هویت معلوم گزارش شد.

وی افزود: کارآگاهان جنایی این پلیس، کارشناسان بررسی صحنه جرم و بازپرس ویژه قتل در محل اعلامی حضور یافته و مشاهده کردند جلوی درب یک باب مغازه سیگار فروشی آثار خون دیده می‌شود که طبق اظهارات مطلعان، دو نفر مرد ۳۰ و ۱۷ ساله به علت چاقو خوردگی به بیمارستان بعثت منتقل و شخص ضارب از محل متواری شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان در ادامه بیان داشت: ماموران پلیس به بیمارستان مراجعه کردند و مشخص شد یکی از مجروحان درگیری که پسری ۳۰ ساله بود به علت جراحات وارده فوت کرده است و مجروح دوم در بخش اورژانس تحت درمان است.

وی ادامه داد: فرد مجروح در بازجویی‌های پلیسی بیان داشت «بنده به اتفاق مقتول و پسر عمه‌ام، جهت خرید سیگار به دخانیات فروشی در جاده مزدقینه مراجعه و ضارب که از قبل در محل حضور داشت به علت نگاه چپ چپ با ما درگیر شد و از کمر خود چاقو بیرون آورده و ضرباتی به سینه مقتول وارد کرد و سپس ضرباتی به مچ دست من وارد کرده و از محل متواری شد».

اسدبیگی افزود: در تحقیقات پیچیده‌ی پلیسی، تصاویر و هویت دقیق ضارب به دست آمد و منزل وی مورد بازرسی کامل قرار گرفت، اما قاتل در محل حضور نداشت و از استان همدان به مکان نامعلومی متواری شده بود که با اقدامات پیچیده کارآگاهان پلیس آگاهی، مخفیگاه متهم در استان البرز شناسایی و پس از هماهنگی با مقامات قضائی آن شهر، متهم در یک عملیات ضربتی دستگیر و به پلیس آگاهی همدان منتقل شد.

وی ادامه داد: در بازجویی‌های پلیسی، متهم صراحتاً به جرم ارتکابی ضرب و جرح منجر به قتل مقتول اقرار کرد و پس از بازسازی صحنه، با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان مرکزی همدان شد.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان در پایان گفت: همراه داشتن سلاح سرد توسط جوانان همیشه حادثه آفرین بوده و چه بسا اگر قاتل چاقو نداشت این قتل در آخرین ساعات سال اتفاق نمی‌افتاد و قاتل گرفتار زندان و منتظر حکم قصاص نمی‌ماند.

انتهای پیام/