اجرای پویش "مراعهدیست با جانان" بسیج ادارات شاهرود
اجرای پویش جعفر اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار بسیج در شاهرود با اشاره به ماه مبارک رمضان، بهار همدلی به بیانات رهبر انقلاب در باب همدلی و کمک مومنانه اشاره کرد و افزود: رهبر انقلاب در بیاناتی می‌فرماید (خوب است که در ماه مبارک رمضان یک رزمایش گسترده برای مواسات، همدلی، وکمک‌های مومنانه به نیازمندان و فقرا در جامعه شکل بگیردوبرای اثبات ارادتمان به امام زمان (عج) صحنه‌ها وجلو ه.‌هایی از جامعه مهدوی را که جامعه‌ای همراه با، قسط، عدل، عزت، علم، بردباری و همیاری است به وجود آوریم.)
وی افزود: با عنایت به در پیش بودن ماه مبارک رمضان و در پاسخ به فرمان امام خامنه‌ای حوزه مقاومت بسیج ادارات الحدید شهرستان با همکاری و مشارکت بسیجیان عزیز، کارمندان ادارات و.. پویش همدلی مرا عهدیست با جانان در ماه رمضان، ماه عهدی نو را جهت جمع آوری کمک‌های مومنانه راه اندازی نموده است.
فرمانده حوزه بسیج ادارات الحدید شاهرود خاطر نشان کرد: در این پویش ارزش هر بسته یک میلیون ریال و سهم هر پایگاه مقاومت بسیج با توجه به ظرفیت حداقل ۱۵ بسته معیشتی به ارزش پانزده میلیون ریال در نظر گرفته شده که در روز ۱۴ ماه مبارک رمضان مصادف با شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) این بسته‌ها بین نیازمندان توزیع خواهد شد.
وی تصریح کرد: فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات کمک‌های نقدی جمع آوری شده را به شماره حساب ۶۲۷۳۸۱۱۱۶۱۶۱۰۱۱۵ بنام حوزه مقاومت بسیج الحدید ادارات برای این موضوع اختصاص واریز نمایند.
اسماعیلی با بیان اینکه هر پایگاه مقاومت بسیج حداقل ۱۵ بسته تهیه می‌کند گفت: پیش بینی می‌شود حداقل ۵۰۰ بسته معیشتی به ارزش پانصد میلیون ریال در عرصه جهاد امروز-معیشت مردم هر پایگاه مقاومت بسیج یک خدمت جهادی و خالصانه را تا نیمه ماه مبارک رمضان اجرا نماید.