معاون اجتماعی سپاه فجر استان فارس:
فضاسازی سومین حرم اهل بیت آماده ماه رمضان نیست

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، محمد جعفر دوستدار در جمع خبرنگاران، با اشاره به قرار گرفتن در آستانه ماه مبارک رمضان اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین مباحث که در فضای ماه رمضان نقش‌آفرین است، حوزه رسانه، تبلیغ، و تبیین است که هرچه این فضا بهتر فراهم شود، شهر هم آماده‌تر به استقبال این ماه مبارک می‌رود و کمتر شاهد حرمت‌شکنی و روزه‌خواری هستیم.

دوستدار تصریح کرد: آنچه که امروز در فضای سومین حرم اهل بیت کلانشهر شیراز مشاهده می‌کنیم، اصلاً با ماه مبارک رمضان همخوانی ندارد و توقع و مطالبه ما و مردم شیراز به صورت جدی از شهردار، شورای شهر، مجموعه فرهنگی شهرداری و متولیان فرهنگی این است که دین خود را ادا کنند.

معاون اجتماعی سپاه فجر فارس تاکید کرد: اگر از هجمه دشمن و تهاجم فرهنگی نگران هستیم، یا اگر نگران بچه‌هایمان، تغییر سبک زندگی و ذائقه هستیم، هر کسی باید دین و سهم خود را به شهر، کشور و انقلاب ادا کند.

وی گفت: توقع و مطالبه ما این است که دستگاه‌های متولی فرهنگی شهر به تعهدات و وظایف شرعی، اخلاقی و قانونی خود عمل کرده و هرکس سهم و دین خود را ادا کند.

دوستدار تصریح کرد: توقع داشتیم چند روز قبل از آغاز این ماه مبارک، فضای تبلیغی شهر آماده استقبال از ماه خدا باشد، اما رنگ و بویی از رمضان در فضای تبلیغی شهر دیده نمی‌شود و این سبب غصه و تاسف است که سومین حرم اهل بیت که باید مرکز ترویج خوبی‌ها، نیکی‌ها و معروف ها باشد، در این حوزه ضعف دارد.

معاون اجتماعی سپاه فجر فارس تاکید کرد: امیدوارم که آقای شهردار و متولیان فرهنگی شهر این کم‌کاری را جبران کنند.

انتهای پیام/