۳۷ گروه جهادی در مناطق محروم چهارمحال و بختیاری خدمت‌رسانی کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، هوشنگ فولادی اظهار داشت: در ایام عید به دلیل ویروس کرونا 37 گروه جهادی به مناطق محروم از جمله بارز و شوارز لردگان، منطقه دهدلی دیناران و اردل، سودجان شهرکرد، یان چشمه و بن اعزام شدند که هر یک از گروه‌ها 10 الی 15 نفر بودند.

وی ادامه داد: گروه‌های جهادی در مناطق محروم بیشتر کار عمرانی انجام دادند، ساخت و ساز مسکن مددجویان و منازل مسکونی، توزیع ماسک و بسته‌های معیشتی، آبرسانی روستایی و کشاورزی از جمله کارهای این گروه‌های جهادی در ایام عید بود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) استان  چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: حدود 50 هزار ماسک توزیع شد و 15 کیلومتر لایروبی قنات صورت گرفت، همچنین لوله گذاری و آب رسانی، ساخت منزل مددجویان انجام شد.

فولادی تصریح کرد: گروه جهادی عاشوراییان در جاده دهدلی و دیناران برای تعمیر و بازسازی آن مشغول به کار بودند که در حال حاضر به علت فراگیری ویروس کرونا و اعلام وضعیت قرمز، گروه‌های جهادی فعالیتی ندارند.

وی مطرح کرد: توزیع بسته‌های معیشتی در چند مرحله در ایام ماه مبارک رمضان صورت می‌گیرد، اولین توزیع آن 5 هزار بسته معیشتی در اول این ماه مبارک بود که در پایان این ماه نیز مجددا توزیع بسته معیشتی خواهیم داشت.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) استان با تشکر از خیّران، مطرح کرد: اگر اوضاع کرونا بهتر شد در میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) از خیّرین تقدیر و تشکر به عمل می‌آید.

فولادی در پایان بیان داشت: حدود 30سری جهیزیه هر یک به ارزش 200 میلیون ریال آماده توزیع در میان زوج‌های نیازمند است که هر کدام پنج قلم شامل یخچال، ماشین لباسشویی، گاز، تلویزیون و جارو برقی است.