فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان:
خدمت خالصانه ارتش به ملت در راستای اعتلای نظام است
به گزارش خبرگزاری بسیج از دشتستان، سرهنگ نعمت الله غلامپور اظهار داشت: رشادت‌ها و دلاوری‌های غیور مردان ارتش جمهوری اسلامی در برهه‌های مختلف زمانی و از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی عامل نگاه بسیار مثبت مردم به این نهاد انقلابی شده است.
غلامپور افزود: ارتش جمهوری اسلامی، یک شجره طیبه در حکومت اسلامی ایران است.
وی ادامه داد: خدمات ارتش در کارزار مبارزه با کرونا و بحران‌های سیل و زلزله نشان از اهمیت دادن این نهاد مردمی در خدمت به مردم است.
این مقام مسئول با یادآوری مجاهدت‌های ارتشیان قهرمان در پاسداری و پاسداشت از مرز‌های جمهوری اسلامی ایران و نقش بی‌بدیل این نهاد انقلابی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: ارتش و سپاه همانند ۲ بال برای نظام جمهوری اسلامی سبب اعتلای نظام شده اند.
فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان با اشاره به باقی ماندن صحنه‌های ماندگار خدمت ارتش به مردم تا ابد در ذهن و خاطره ملت ادامه داد: به یاد داریم که سرهنگ ارتش چگونه در بحران سیل خم شد تا پیرزن با پا گذاشتن بر روی کمر او سوار اتومبیل شود.
وی ارتش را یک نهاد خودکفا دانست و گفت: آمادگی همیشگی ارتش در دفاع از کشور این اطمینان خاطر را برای مردم فراهم کرده است که در زمینه تامین امنیت دغدغه‌ای نداشته باشند.
پایان خبر/