به همت بسیج هنرمندان و با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا؛
سه کتاب صوتی دفاع مقدس در تبریز رونمایی شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، در این آیین کتاب های صوتی پرتوان خورشید به نویسندگی رضا قلی زاده، دل دریایی اصغر به نویسندگی الهام محبوب اهری و ایوب کرداوغلی و آت ش روی اروند به نویسندگی منوچهر نظمی تبار رونمایی شد.

تهیه کننده و کارگردانی این کتاب های صوتی را امیر اشک خون برعهده داشته و مصطفی پورقاسم، راحله مبارک گویندگان آن هستند که در استودیو صدای اشک خونی ضبط و تولید شده است.

مسئول بسیج هنرمندان سپاه عاشورا در آیین رونمایی این کتاب ها از تولید 15 کتاب صوتی توسط هنرمندان بسیجی خبر داد و گفت: این کتاب ها در خصوص شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم تولید شده اند.

حامد شب خیز با اشاره به شرایط کرونایی کشور و محدودیت در خصوص فعالیت هنرمندان، افزود: با توجه به این محدودیت ها و ایجاد مصنونیت از بیماری فعالیت های بسیج هنرمندان  به سمت تولید کتب صوتی سوق یافته است.

وی ادامه داد: همچنین با آغاز شیوع کرونا پویش در خانه بمانیم نیز توسط بسیج هنرمندان در قالب رشته های هنری تصویرگری، گرافیک، کاریکاتور و .. تولید و برای نشر و گسترش در دسترس متولیان فرهنگی قرار گرفت.

حامد شب خیز برگزاری موفق کنگره شعر محرم، کتابت خطبه غدیر و ارسال 280 اثر به جشنواره فیلم مقاومت و راه یابی دو اثر به مرحله ملی و بین المللی آن را از دیگر فعالیت های بسیج هنرمندان در سال 99 برشمرد.