فرمانده سپاه ورزقان:
لازمه خنثی کردن توطئه های استکبار، بصیرت انقلابی و ولایی است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حسن سیفی در اجتماع بزرگ فرماندهان پایگاه های خاروانا  با بیان این که هم اکنون در شرایط بسیار مهمی قرار داریم، ابراز داشت: اکنون در مقابل دشمن در جبهه‌های مختلف اقتصادی و فرهنگی ایستاده‌ایم و باید این استقامت را روز به روز تقویت کنیم.

وی افزود: بسیجیان در شرایط کنونی رسالت‌های مهمی بر عهده دارند و باید اهمیت کار خود را احساس کنند و در هر زمانی برای مقابله با دشمن در عرصه‌های مختلف آماده باشند.

سیفی همچنین بر لزوم شناسایی امکانات و توطئه‌های دشمن در عرصه جنگ نرم تاکید کرد و گفت: اگر نسبت به مواضع دشمن آگاهی داشته باشیم، می‌توانیم توطئه‌ها را نیز خنثی کنیم و در این راستا نیز اقشار مختلف به ویژه بسیجیان باید به وظایف خود عمل کنند.

وی با اشاره به ضرورت داشتن بصیرت انقلابی و ولایی برای خنثی کردن توطئه های دشمن بیان داشت: مطالبه‌گری بسیجیان باید سدی مقابل نقشه‌های دشمن باشد، تا از برخی حرکت‌های اشتباه و منفعلانه جلوگیری کند.

سیفی با اشاره به اینکه در حال حاضر به خصوص ما باید نیازهای انقلاب اسلامی را تامین کنیم، گفت: روضه‌خوانی و شب زنده داری برای امام علی(ع) فضیلت والایی است، اما فضیلت مهم‌تر شناخت حرکت حضرت و ادامه دادن مسیر ایشان است.

وی اضافه کرد: آمریکا، آل‌سعود و رژیم صهیونیستی مثلث شومی را برای سرنگونی نظام اسلامی تشکیل داده‌اند، اما قطعاً دشمنان این خیال باطل خود را به‌‌گور خواهند برد؛ چراکه مردم ما همچنان در میدان حضور دارند و از فرمایشات رهبر معظم انقلاب تبعیت می‌کنند.