فرمانده سپاه نقده با خانواده شهيد الماس‌زاده دیدار کرد

 

به گزارش خبرگزاری بسيج از نقده، اكبر نوروزی امروز به مناسبت هفته عقيدتی سياسی و سالروز شهادت استاد مطهری(ره) فرمانده سپاه نقده و دفتر نمايندگی ولی فقیه با كاركنان آموزش پرورش و خانواده شهيد الماس زاده ديدار کرد.

فرمانده سپاه نقده در اين ديدار، گفت: ما بايد ابتدای امر با افكار معلم ادب و اخلاق استاد شهيد مطهری (ره) آشنا شويم تا بتوانيم جامعه خود و جوانان فعال در اين جامعه را به سمت آرمان‌های انقلاب اسلامی پيش ببريم و اين نه تنها وظيفه آموزش و پرورش بلكه وظيفه تك تك ما مسئولين هست، كه دراين زمينه تلاش كنيم.

خدادادی رئيس آموزش و پرورش شهرستان، ضمن تبريك اين روز بزرگ خدمت تمام معلمين و زحمت‌كشان عرصه علم و دانش، بيان داشت: ما امروز در خدمت شما پاسداران كه بالحق دوستان درد آشنای مجموعه ما هستيد می باشيم و به اين امر افتخار می كنيم، چرا كه ما معلمين و دانش آموزان درس علم و ادب را در سايه امنيتی كه شما به وجود آورديد توانستيم رواج بدهيم.

وی مشكل تحصيلی دانش آموزان به دليل بيماری كرونا را جدی دانست و افزود: ما امروز در شرايط سختی هستيم و به دليل بيماری كرونا و تعطيلی مدارس آن طور كه در كلاس‌های حضوری توانستيم موفق باشيم در اين فضای مجازی نتوانستيم به آن هدف دست پيدا كنيم و اميدواريم كه اين مسئله نيز در سايه همت مسئولين مرتفع شود.

شهادت آرزوی ديرينه هر فرد خداجويی است

جهانبان مسئول دفتر نمايندگي ولی فقيه نيز در ديدار با خانواده شهيد نجفعلی الماس زاده، شهادت را آرزوی ديرينه هر انسان خداجو و حقيقت طلب دانست و خاطرنشان کرد: شهید عزت دنيا و آخرت را به دست می آورد و زير چتر ذلت و خواری نمی‌رود.

وی اضافه کرد: اين امر را شهدا به ما آموختند و ما توانستيم در سايه عزت، رحمت و امنيتی كه شهدا برای ما به ارمغان آوردند در جامعه حركت و پيشرفت داشته باشيم.

انتهای پیام