به همت روابط عمومی لشکر ۱۷ برگزار گردید
محفل انس با قرآن کریم در لشکر ۱۷ امام علی بن ابی طالب (ع)

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج ازقم،به مناسبت ماه مبارک رمضان و گرامیداشت هفته‌ی عقیدتی سیاسی در سپاه، محفل انس با قرآن کریم در میدان صبحگاه لشکر عملیاتی مردم پایه ۱۷ امام علی بن ابی طالب (علیه السلام) با رعایت نکات بهداشتی برگزار شد.

در این محفل نورانی یوسف صادقی پور قاری ممتاز سپاه استان قم با تلاوت زیبا و مجلسی خود رزمندگان لشکر ۱۷ را از فیض معنوی و روحانی تلاوت قرآن بهره‌مند ساخت.

در ادامه مسئول سازمان بسیج طلاب سپاه استان قم در این جمع با بیان اینکه ماه مبارک رمضان، ماه توبه و رسیدن به یک باور روحی و یقین قلبی است طوری که تبلور این یقین و باور باطنی در اعمال و رفتار آدمی آشکار می‌شود، اظهار کرد: بر همین اساس در ماه مبارک رمضان توصیه شده انسان اهل دعا و مناجات باشد تا به واسطه دعا خواندن، رحمت پروردگار عالمیان را به خود جلب کند.

حجت الاسلام و المسلمین امیر زاده بیان کرد: ترویج فرهنگ قرآنی و سبک زندگی اسلامی همچنین انس با کلام نورانی قرآن کریم، قرائت و تدبر در مفاهیم و معارف آن، عمل به آموزه‌ها و فرامین این کتاب بزرگ آسمانی سعادت دنیا و آخرت را بدنبال دارد.

وی ضمن اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: ایشان فرمودند؛ خودسازی، بزرگترین درس ماه مبارک رمضان می‌باشد. اولین و مهمترین قدم خود سازی هم این است که انسان به خود و به اخلاق و رفتار خود با نظر انتقادی نگاه کند؛ عیوب خود را با روشنی و دقت ببیند و سعی در برطرف کردن آن‌ها داشته باشد. این از عهده‌ی خود ما برمی آید و این تکلیفی بر دوش ماست.
 
انتهای پیام/