توزیع غذای گرم نذری در میان نیازمندان هندیجان

فرمانده ناحیه سپاه هندیجان سرهنگ دوم پاسدار روح الله قاسمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در هندیجان با تسلیت سالروز شهادت حضرت امام علی علیه السلام اظهار داشت: به مناسبت شب های قدر، تعدادی بسته های کمک معیشتی و پرس غذاهای گرم با همت و تلاش ارزشمند گروه های جهادی خواهران ام المصائب پایگاه مقاومت بسیج حضرت معصومه س و ریحانه النبی پایگاه حضرت زینب س و شهید خرازی و شهید سلیمانی و شهید علی هاشمی پایگاه مقاومت بسیج حضرت صاحب الزمان عج و شهید عزیز گشتیل پایگاه مقاومت بسیج شهید سنامیری در شب های قدر در میان عزاداران و نیازمندان شهرستان هندیجان توزیع نمودند.

 

وی افزود : بصورت روزانه در ماه مبارک رمضان بسته های کمک معیشتی همراه با وسایل بهداشتی در میان نیازمندان شهرستان هندیجان توزیع می شود و با بررسی و شناسایی خانه های محروم پرس غذای گرم به آنها اهداء می شود که همچنان ادامه دارد.

 

وی بابیان رزمایش کمک مومنانه در شهرستان هندیجان گفت: با تلاش ناحیه سپاه و گروه های جهادی بسیج رزمایش کمک مومنانه بصورت هماهنگ و برنامه ریزی شده بسته های کمک معیشتی در میان خانواده های تحت پوشش و آسیب دیدگان از ویروس کرونا در ماه مبارک رمضان توزیع شدند.

 

سرهنگ دوم پاسدار روح الله قاسمی فرمانده ناحیه سپاه هندیجان عنوان کرد : خدمت رسانی به محرومین افتخاری بزرگ است که انشاله تا ریشه کنی ویروس منحوس کرونا با جدیت در شهرستان هندیجان ادامه دارد و با یاری خداوند هر کمکی برای رفاه حال مردم باشد سپاه و بسیج به همراه گروه های جهادی پای هستند.

وی بااشاره به تست کرونا در هندیجان بیان کرد : بسیجیان در قالب طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، تست رپید کرونا در بیمارستان و مرکز شبکه بهداشت در کنار کادر درمانی و پزشکی شهرستان با جدیت انجام می گیرد که جای تقدیر و تشکر دارد .