فرمانده پایگاه هوانیروز شهید امینی آبیک؛
پایگاه هوانیروز شهید امینی آبیک، پیشگام رزمایش کمک مومنانه

سرهنگ خلبان مهرداد بخشیان فرمانده پایگاه هوانیروز شهید امینی آبیک در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین با اشاره به اجرای رزمایش کمک مومنانه از سوی این یگان بیان کرد: همزمان با منویات فرمانده کل قوا مبنی بر کمک به قشر آسیب پذیر جامعه به ویژه در ایام سخت کرونایی، پایگاه هوانیروز شهید امینی آبیک نیز در ۹ مرحله اقدام به اجرای کمک مومنانه به قشر آسیب پذیر جامعه کرده است.

وی گفت: همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، در سه مرحله طی شب های در ۱۹ و ۲۱ و ۲۳ ماه مبارک رمضان و همزمان با لیالی قدر این کمک ها ادامه داشته است.

سرهنگ بخشیان اظهار کرد: این کمک ها در قالب بسته های معیشتی، بسته های بهداشتی و پخت و توزیع غذای گرم بوده که در همین راستا در شب ۱۹ ماه مبارک ۶۰۰ پرس طعام گرم، در شب ۲۱ ماه مبارک ۷۰۰ پرس و جمعا ۱۳۰۰ پرس غذای گرم در سطح شهر توزیع شدهمچنین در نهمین مرحله از رزمایش، طبخ و توزیع ۹۰۰ پرس غذای گرم نذری، بین عموم مردم در شب بیست وسوم ماه مبارک رمضان مصادف با شب قدر به مرحله اجرا رسید..

وی افزود: تمام هزینه و اعتبار لازم جهت اجرای این امر خداپسندانه به صورت خودجوش و پرداخت نذری کارکنان پایور صورت گرفته و در توزیع این بسته ها و اطعام نیز کادر پادگان، به طور منسجم و هماهنگ، ارائه خدمت می کنند.ان مصادف با شب قدر به مرحله اجرا رسید.

فرمانده پایگاه هوانیروز آبیک گفت: با توجه به نوع خدمت ارایه شده در رزمایش کمک مومنانه، در تعدادی از مراحل رزمایش بسته های معیشتی،
در یک مرحله اقلام شوینده و بهداشتی، ماسک و در برخی مراحل نیز به صورت توزیع گوشت گرم بوده است.

سرهنگ بخشیان گفت: جامعه هدف ما بیماران صعب العلاج، قشر آسیب پذیر و آبرومند جامعه می باشند.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰