مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مهاباد:
باید رهنمودهای رهبری درباره انتخابات را عملیاتی کنیم

 به گزارش خبرگزاری بسیج از مهاباد، دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مهاباد با همکاری فرمانده سپاه، تربیت و آموزش این سپاه نشست سیاسی و بصیرتی با موضوع «انتخابات» را ظهر امروز در محل اتاق جلسات شهید باکری این سپاه برگزار کرد.

حجت الاسلام سید علی سیدنظری در این نشست با اشاره به منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) پیرامون انتخابات، اظهار داشت: رهبر فرزانه انقلاب همواره بر حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح تأکید دارند و در سخنرانی‌های خود شاخصه‌های افراد شایسته را برای مردم اعلام می‌‌کنند، که ما نیز وظیفه داریم با بهره‌گیری از این توصیه‌ها و رهنمودها در انتخاب‌های خود دقت داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: یکی دیگر از وظایف ما تشویق آحاد مردم به حضور حداکثری در این انتخابات است، چراکه رهبر فرزانه انقلاب حضور با شور و شعور مردم در انتخابات را بهترین پشتوانه برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می دانند که باعث اقتدار ایران اسلامی خواهد شد.

سید نظری در پایان سخنان خود، گفت: بسیج یک ظرفیت مهم برای بازنشر و اعلام دستاوردهای انقلاب به مردم است و ما باید با ذکر پیشرفت های علمی، درصد رشد علمی ایران به نسبت جهانی، توانمندی های صنعت دفاعی، سدسازی، سلول های بنیادین، داروسازی و ... امید به آینده را در مردم احیاء کنیم.

این نشست با حضور جانشین سپاه مهاباد سرهنگ دوم پاسدار رسول فاطمی، مسئول تربیت و آموزش و مسئولین حلقه های صالحین بسیج و اعضای بسیج طلاب این شهرستان برگزار شد و با برنامه پرسش‌ و پاسخ در خصوص انتخابات پایان یافت.

انتهای پیام