امام جمعه رامسر:
حففظ ثمرات ماه رمضان به جهاد اکبر نیاز دارد/ عده‌ای حیات سیاسی شان در گرو شایعات بی اساس است

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران،حجت الاسلام دکتر حسین تقی پور در خطبه های امروز نماز عید سعید فطر ضمن تبریک عید فطر و قبولی طاعات و عبادات گفت: تقوا ثمره ماه رمضان است لذاحفظ ثمره از بوجود آوردن اصل آن مشکل است .

امام جمعه رامسر با اشاره به اینکه برای حفظ ثمره ماه رمضان نیاز به جهاد اکبر و بصیرت است، افزود: باید در حفاظت ثمره ماه رمضان کوشش کرد و نگذاشت این ثمره زایل شود.

خطیب جمعه رامسر در ادامه با تصریح بر اینکه امنیت هدیه باعظمتی است که با تقدیم جان تامین شده است، اضافه کرد: نیروهای مسلح برای تامین امنیت جان خویش را فدا می کنند و مظلومانه به شهادت می رسند.

حجت الاسلام دکتر تقی پور با محکوم کردن جنایت وحشیانه گروه های تروریستی در کابل افغانستان گفت: امروزه مشاهده می کنید از کابل تا کربلا خونین است  و گروه های تروریستی حتی به دانش آموزان دختری که در مدرسه مشغول تحصیل هستند، رحم نمی کنند.لذا ما در غم افغانستان و بازماندگان خانواده شهدا شریک هستیم.

امام جمعه رامسر با تاکید براینکه هرجا امریکا بود جز ناامنی و تضییع حقوق آن کشور ثمره ای نداشت، افزود: عده ای بر ما خرده می گیرند که چرا از آمریکا می گویید ، اما وقتی آمریکا و صهیونیست ها همیشه بر علیه مردم اقدام می کند، آیا نباید دشمن شناس بود و از آنان نگفت.

حجت الاسلام دکتر تقی پور در ادامه به حملات چند روز اخیر رژیم اشغالگر قدس به مسجد الاقصی و مردم فلسطین اشاره کرد و  گفت: انشا ء الله صبح پیروزی نزدیک است و روزی در قدس نماز خواهیم خواند.

امام جمعه رامسر به انتخابات پیش رو هم اشاره و خاطرنشان کرد: باید مراقب شایعات و اخبار ی که باعث برهم زدن امنیت روانی افکار عمومی می شود، بود.

حجت الاسلام دکتر تقی پور گفت:یکی از شئون تقوا آن است که با تحقیق و فکر و بصیرت پای وقتی صندوق رای حاضر شویم.

خطیب جمعه رامسر با تاکید بر آیات قرآن مبنی بر اینکه با اخبار مرجفون و شایعه پراکنان باید برخورد کرد، گفت:عده ای  بیمار دل هستند و خبرهای بی پایه و اساس منتشر می کنند لذا شاهدهستیم که سرعت انتشار اخبار بی اساس از سرعت انتشار ویروس کرونا سریعتر است .

امام جمعه رامسر با تصریح بر اینکه عده ای حیات سیاسی و اجتماعی شان برپایه اخبار و شایعات بی اساس است، افزود:عده ای درصدد القا انتخابات مهندسی شده در افکار عمومی هستند که این عده فاسق می باشند.

انتهای پیام/