امام جمعه پاوه:
دولت های اسلامی در عمل برای دفاع از فلسطین اقدامی نمی کنند

به گزارش خبرگزاری بسیج از پاوه، ماموستا ملاقادر قادری در خطبه های نماز جمعه این هفته پاوه که با رعایت تمام شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد، افزود: بیش از ۷۰ سال است مردم فلسطین در محاصره  و تحت ظلم صهیونیست ها هستند و تلفات جانی و مالی می دهند و اگر اقدامی از سوی دولت های اسلامی صورت نگیرد باز به نتیجه نخواهیم رسید.

وی ادامه داد: آمریکا و استکبار جهانی برای پیروزی کفر بر مسلمانان و به ویژه حمایت از رژیم غاصب صهیونیستی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرده و نخواهند کرد.

امام جمعه پاوه اظهار داشت: حرکت در مسیر رسول گرامی اسلام (ص) و انبیا ، آسان است و لازمه آن تفکر و تعقل است.
ماموستا قادری اضافه کرد: جایگاه مسجد و دین خدا در هیچ شرایطی نباید فراموش شود و مساجد در طول ۴۲ سال گذشته در کشور ما، عامل حفاظت و پاسداری از دین و انقلاب و پشتیبانی از نظام بوده اند.

وی ادامه داد: نباید به بهانه حضور مردم در انتخابات، ارزش های دینی و اسلامی و انقلابی و اجتماعی در کشور کمرنگ شود و مسوولان باید در هر حال مقابل دین اسلام پاسخگو باشند.

خطیب جمعه پاوه با بیان اینکه تبلیغ (زبان) ، قدم و قلم سه عامل و شیوه اصلی برای یاری رساندن به دین خدا هستند تصریح کرد: هر چند ماه مبارک رمضان تمام شد اما مسوولیت دینی و ادای فرایض و واجبات هنوز تمام نشده است و باید دغدغه بیشتری داشته باشیم.

ماموستا ملاقادر قادری بیان داشت: خوشبختانه امسال آداب و جایگاه رفیع ماه رمضان در پاوه به خوبی حفظ شد و بیش از ۹۰ درصد مردم پایبند به ارزشهای دینی بودند که این بیانگر فرهنگ والا و دین مداری مردم شهرستان و منطقه است