سردار باقری:
باید ‌مشارکت حداکثری ‌‌را در اولویت ‌قرار دهیم‌
به گزارش خبرگزاری بسیج از اهواز، سردار نعمت باقری در حاشیه همایش روشنگری انتخابات، جامعه کارگران و کارفرمایان بسیجی استان امروز چهارشنبه اهواز اظهار داشت: جامعه کارگری بزرگ‌ترین و موثرترین قشر جامعه در تعیین و اثرگذاری بر سرنوشت کشور است که اگر نقش خود را به خوبی بتواند ایفا کند می‌تواند علاوه بر نابودی توطئه دشمنان، نقشی کلیدی در جهش و توسعه کشور داشته باشد.

وی افزود: جامعه کارگری در طی تمام طول دوران بعد از انقلاب و در جنگ تحمیلی و اکنون نیز در جنگ اقتصادی، پای عرصه مبارزه با توطئه دشمنان بوده که البته همیشه هم در معرض آسیب این توطئه‌ها بوده که با وجود همه اتفاقات پا به پای دیگر اقشار کشور در دفاع از کشور و نابودی توطئه دشمنان نقش حیاتی ایفا کرده است.

جانشین فرمانده سپاه خوزستان تصریح کرد: انتخابات عرصه دفاع از ارزش‌های انقلاب است که به یقین اگر آسیب ببینن، علاوه بر مردم به کیان این سرزمین آسیب خواهد آمد که باید اهمیت مشارکت حداکثری که همیشه مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده را در اولویت کشور قرار دهیم.

سردار باقری در خصوص اهمیت استفاده از افراد ذی نفوذ جامعه برای تشویق مردم به مشارک حداکثری بیان داشت: دشمنان با هدف تضعیف نظامی که برخواسته از رای و انتخاب مردم است نابودی این کشور و امنیت این ملت را نشانه گرفته اند که اگر به این موضوع توجه نشود و با روشنگری به مردم، نقشه اصلی دشمنان را بیان نکرد ممکن است دشمنان را در رسیدن به هدف شوم خود امیدوار شوند.

وی در ادامه تصریح کرد: استفاده از پتانسیل افراد ذی نفوذ و افرادی که می‌توانند با اثرگذاری در میان مردم نقشی کلیدی در جامعه ایفا کنند بسیار اهمیت دارد که باید با روشنگری و طرح مسائل اصلی، کشور را از ورود به تله دشمنان و آسیب محفوظ کرد.

انتهای پیام