امام جمعه شهرستان سلطانیه در گفت وگو با "بسيج":
تحول گرایی از ویژگی های دولت جوان حزب اللهی است
حجت الاسلام سید عمران حسینی نسب در گفتگو با خبرنگار بسیج زنجان با بیان اینکه سه موضوع؛ مشارکت حداکثری، انتخاب اصلح و تشکیل دولت جوان حزب اللهی از موضوعات مهم انتخابات است، گفت: اولویت اول و راهبرد نظام اسلامی مشارکت حداکثری در برابر راهبرد مشارکت حداقلی دشمنان است.
 
تحول گرایی از ویژگی های دولت جوان حزب اللهی است

وی به اهمیت و برکات مشارکت حداکثری اشاره کرد و با بیان اینکه دلیل ترور شهید حاج قاسم سلیمانی برای این بود که در آن زمان دشمن احساس کرد انسجام ما از بین رفته و می‌تواند دست به اقدام علیه امنیت ملی ما بزند، گفت: مشارکت حداکثری نمایش اتحاد و انسجام ملت و نظام اسلامی است و باعث خنثی شدن دشمنان می‌شود.

امام جمعه سلطانیه با بیان اینکه عده‌ای رای ندادن را اعتراض به وضع موجود می‌دانند، ولی این راهکار درستی نیست و بعنوان مثال در یکی از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ۵۰ درصد واجدین شرایط رأی ندادند، اما صدای آن‌ها هیچ وقت شنیده نشد، افزود: رفع مشکلات و جبران کاستی‌ها را باید با رأی به فرد اصلح انقلابی خواستار شد.

استادیار شبکه تربیتی صالحین با تاکید بر دعوت از اقوام و نزدیکان، همکاران و همسایگان و افرادی که برای حضور در انتخابات تردید دارند، گفت: همه کسانی که عاشق ایران هستند و غیرت ملی دارند پای صندوق رأی حاضر شوند.

وی به ویژگی‌های دولت جوان حزب اللهی اشاره کرد و با بیان اینکه دو واژه "جوان" و "حزب اللهی" و ویژگی‌های آن‌ها باید مورد متوجه بگیرد، تصریح کرد: معنویت، امید و اعتماد به نفس، نشاط و توانایی، ابتکار و نوآوری، استعداد و استکبار ستیزی از ویژگی جوان است و دولت جوان از این ویژگی‌ها برخوردار می‌شود.

حجت الاسلام حسینی نسب به ویژگی‌های دولت حزب اللهی اشاره کرد و گفت: تقوا و خداترسی، غیرت دینی، عمل جهادی و انقلابی، پیروی از خط امام، مردمی بودن و تحول گرایی از ویژگی‌های دولت حزب اللهی است.