انعقاد تفاهم نامه مابین هیئت رزمندگان اسلام، سازمان بسیج سازندگی و سازمان بسیج مداحان در آموزش و توانمندسازی جهادگران هیئات مذهبی
استفاده از ظرفیت های هیات های مذهبی در گروه های جهادی؛

انعقاد تفاهم نامه مابین هیئت رزمندگان اسلام، سازمان بسیج سازندگی و سازمان بسیج مداحان در آموزش و توانمندسازی جهادگران هیئات مذهبی

در این تفاهم نامه طراحی دوره های آموزشی (متناسب با فعالیت جهادی هیئات مذهبی) در چارچوب سیاست های آموزشی سازمان بسیج سازندگی برای گروه های جهادی و انجام برنامه های مشترک در حوزه های محرومیت زدایی و خدمت رسانی انجام می گیرد.
چند رسانه ای
r_logo
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
l_logo
تفاهم نامه ای مابین بانک رسالت و سازمان بسیج سازندگی در جهت توانمند سازی صندوق های قرض الحسنه منعقد گردید
در نشست امروز؛

تفاهم نامه ای مابین بانک رسالت و سازمان بسیج سازندگی در جهت توانمند سازی صندوق های قرض الحسنه منعقد گردید

تفاهم نامه ای مابین بانک رسالت و سازمان بسیج سازندگی در جهت توانمند سازی صندوق های قرض الحسنه در روز دوشنبه تاریخ 31 خرداد درسالن جلسات سازمان بسیج سازندگی کشور با حضور سردار زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی و جناب آقای حسین زاده مدیرعامل بانک رسالت منعقد گردید.

حصیربافان هورنشین

حصیربافان هورنشین
اگر فعالیت در این بخش بیشـتر مـورد توجـه قـرار گیرد به راحتـی میتوان برای این محصوالت بـازار صادراتی فراهم کرد. در همین خصوص با دکتر باورساد یکی از اساتید دانشگاه پیام نور منطقه هویزه صحبـت کردیـم او به خبرنگار مجله منهای نفت گفت: اگرچه هویزه در اسـتان نفتخیز قرار گرفته اسـت اما مشـکالتی که امروزه گریبانگیر این منطقه شده است به دلیل همین نفتی است که استخراج میشود. وی ادامه داد: مردم هویزه و خوزستان سهمشان از نفت اندک است و این مسئله موجب شـده اسـت تا نتوانند بهمانند دیگر اسـتانهای کشـور از جمله تهران و اصفهان رشد و توسعه پیدا کنند.
۱۱:۱۱ - ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

آزادشهر قطب تولید گیلاس در شمال کشور

آزادشهر قطب تولید گیلاس در شمال کشور
مدیر جهاد کشاورزی آزاد شهر با بیان اینکه امسال ۳۰۰ تن گیلاس از باغ‎های آزادشهر برداشت می‎شود، گفت: آزادشهر قطب تولید گیلاس در شمال کشور است.
۱۳:۰۴ - ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

کشت بادام زمینی در آستانه اشرفیه

کشت بادام زمینی در آستانه اشرفیه
تقوایی تصریح کرد: کشـت بادام زمینی همه سـاله در اوایل اردیبهشـت ماه در ۲ هـزار و 800 هکتـار از زمین هـای این شهرسـتان آغاز و محصـول آن نیز در اواخر شـهریور ماه برداشـت می شـود که از هر هکتار چیزی حدود 1500 تا 1800 کیلو میتوان بادام زمینی برداشت کرد.
۱۰:۱۹ - ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
در اختتامیه رویدادی با هدف گسترش عدالت آموزشی عنوان شد؛

شناسایی و حمایت از ۲۰۰ هزار دانش‌آموز بازمانده از تحصیل در مناطق محروم کشور/ امضای تفاهم بنیاد احسان با وزارت آموزش و پرورش و کمیته امداد برای اجرای طرح‌های "رویش احسان"

شناسایی و حمایت از ۲۰۰ هزار دانش‌آموز بازمانده از تحصیل در مناطق محروم کشور/ امضای تفاهم بنیاد احسان با وزارت آموزش و پرورش و کمیته امداد برای اجرای طرح‌های
محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام پس از بازدید از نمایشگاه دستاوردهای بنیاد احسان در زمینه ایجاد عدالت آموزشی گفت: این رویداد با هدف ایجاد راهکارهای نوآورانه درزمینه ایجاد عدالت آموزشی ازجمله شناسایی و حمایت از200 هزار دانش‌آموز بازمانده از تحصیل توسط ستاد اجرایی برگزار می شود.
۱۰:۳۴ - ۰۵ خرداد ۱۴۰۰

گروه‌های جهادی کم‌کاری دستگاه‌های دولتی در حاشیه مشهد را پُر می‌کنند

گروه‌های جهادی کم‌کاری دستگاه‌های دولتی در حاشیه مشهد را پُر می‌کنند
مردم نجیب روستای کلاته عرب‌ها با وجود مشکلات فراوان هنوز هم به زندگی در این روستا با امید ادامه می‌دهند و به مهاجرت فکر نکرده‌اند و البته سال‌هاست که چشم انتظار مسئولان برای رفع مشکلاتشان نشسته‌اند.
۰۹:۱۷ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۰

شهر خرمای ایران

شهر خرمای ایران
این شهرستان چند سالی اسـت که به قطب خمیر خرما و فرآورده های آن تبدیل شـده است. شاید علتش این است که بیش از یکصد نوع خرما در استان کشت می شود.
۱۱:۵۸ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
۱
ساخت سری مستند «میدون ایران»
در راستای معرفی قطب های صنایع تبدیلی صورت میگیرد؛

ساخت سری مستند «میدون ایران»

در هفته جاری ساخت مستند «باقلوای قزوین» کلید خورده و به 500 کارگاه موجود در شهر قزوین اشاره داشته و زنجیره ارزش آن را از نهاده تا فروش و صادرات در 2000 تن تولید این محصول در شهر را مورد بررسی قرار داد.