روایت تصویری:

برگزاری یادواره 14 شهید دهستان اشکور

برگزاری یادواره 14 شهید دهستان اشکور
یادواره ۱۴ شهید سرافراز دهستان اشکور رامسر باحضور مسئولین شهرستان رامسر و با سخنرانی آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائمشهر به میزبانی روستای میج برگزار شد.
۰۸:۲۴ - ۱۶ تير ۱۳۹۷
آیه الله معلمی در یادواره شهدای بخش اشکور رامسر:

ولایت فقیه همان خط و مشی و ولایت رسوال الله(ص) است/ ملت اسلامی هیچگاه تسلیم ذلتهای امریکائی ها و همپیمانانش نمی شود

ولایت فقیه همان خط و مشی  و ولایت رسوال الله(ص) است/  ملت اسلامی هیچگاه تسلیم ذلتهای امریکائی ها و همپیمانانش نمی شود
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگر سخنان خود به وفاداری خط و مش ولایت فقیه اشاره کرد و گفت : ولایت فقیه را خدای رحمان درست کرده است، ولایت فقیه همان خط مشی و ولایت رسول الله است .
۰۷:۴۱ - ۱۶ تير ۱۳۹۷
اجرای بیش از 25 برنامه به مناسبت هفته عفاف و حجاب در قائم شهر

ترویج شعائر دینی اسلامی و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان هدف بسیج جامعه زنان است

ترویج شعائر دینی اسلامی و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان هدف بسیج جامعه زنان است
مدیر بسیج جامعه زنان سپاه قائم شهر ترویج شعائر دینی واسلامی،مقابله با جنگ نرم وتهاجم فرهنگی دشمنان مهمترین اهداف اجرای برنامه ها در هفته عفاف و حجاب می باشد.
۰۷:۲۸ - ۱۶ تير ۱۳۹۷
فرمانده سپاه آمل:

شعائر و ظواهر دغدغه حجاب و عفاف باید در سطح شهرستان آمل نمایان باشد

شعائر و ظواهر دغدغه حجاب و عفاف باید در سطح شهرستان آمل نمایان باشد
عیسی‌زاده با اعلام اینکه باید تیزرهای تبلیغاتی، تلویزیون شهری و استندهای شهری با شعار عفاف و حجاب جامعه را به سوی رعایت موازین ارزشی و اسلامی سوق دهند، خاطرنشان کرد: متأسفانه شاهد برگزاری تورهای گردشگری از آمل و دیگر استان‌ها در مناطق کوهستانی و ییلاقی به صورت مختلط هستیم که برخی از آنها دارای شرایط مطلوبی نیستند.
۱۰:۰۷ - ۱۴ تير ۱۳۹۷

دوره های قرآنی و دینی در سوادکوه برگزار می شود

دوره های قرآنی و دینی در سوادکوه برگزار می شود
معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از برگزاری کلاس‌های قرآنی و دینی در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خبر‌داد و خاطر‌نشان کرد: 8 کلاس دینی برای غنی‌سازی اوقات فراغت در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با مدیریت اداره تبلیغات اسلامی در حال برگزاری است.
۱۰:۰۴ - ۱۴ تير ۱۳۹۷

رفتار و گفتار مسئولان یکی باشد/ مردم هوشیار برابر جنگهای روانی دشمن در کنار جنگ اقتصادی باشند

رفتار و گفتار مسئولان یکی باشد/ مردم هوشیار برابر جنگهای روانی دشمن در کنار جنگ اقتصادی  باشند
نانواکناری با بیان اینکه در یک جبهه سنگین افکار عمومی در جهان بیان دنیا به غیرقابل اعتماد بودن آمریکا ارزشمند است، افزود: گفتار و رفتار مسؤولا ن باید یکی باشد.
۰۹:۵۷ - ۱۴ تير ۱۳۹۷

رایزنی برای تفاهم نامه بین دانشگاههای مازندران و روسیه

رایزنی برای تفاهم نامه بین دانشگاههای مازندران و روسیه
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اعلام اینکه با کشورهای مختلف برای توسعه ارتباطات در حال رایزنی هستیم، افزود: تفاهم‌نامه‌ای با روسیه منعقد شده و به دنبال توسعه ارتباط در سایر دانشگاه‌های کشور هستیم.
۰۹:۵۴ - ۱۴ تير ۱۳۹۷

اعتقاد به وحدت و یکپارچگی اصل مهمی برای کار و پیشرفت در نظام است

اعتقاد به وحدت و یکپارچگی اصل مهمی برای  کار و پیشرفت در نظام  است
راشدی نوری با اشاره به اینکه همواره بر اصل وحدت، یکپارچگی، رفع تنش و اختلافات معتقد بودم، گفت: نظام جمهوری اسلامی عصاره این انقلاب است و از جمله دستاوردهایش نماز جمعه بود و بنابراین باید از خود گذشت ولی خدمت کرد.
۰۹:۴۰ - ۱۴ تير ۱۳۹۷
امام جمعه بابل:

سپاه اقتدار نظام و تحت امر رهبری جامعه ی اسلامی مبارز با ددمنشی دشمنان است/ ما قدردان زحمات بسیج و سپاه در همه امور هستیم

سپاه اقتدار نظام و تحت امر رهبری جامعه ی اسلامی مبارز با ددمنشی دشمنان  است/ ما قدردان زحمات بسیج و سپاه در همه امور هستیم
حجت‌الاسلام حسن روحانی امام جمعه بابل در مراسم افتتاح ساختمان و حسینیه شهدای بابل اظهار کرد: نهاد مقدس سپاه از ابتدا انقلاب به عنوان عظمت اقتدار نظام و مبارزه با ددمنشی دشمنان با فرمان امام کبیر انقلاب شکل گرفت.
۰۹:۳۲ - ۱۴ تير ۱۳۹۷

قرارگاه پیشرفت و آبادانی در 120 روستای مازندران فعالیت دارد/ تحویل ساختمان های نوساز در مناطق زلزله زده با خدمات 15 هزار نفر روز توسط بسیجیان فعال

قرارگاه پیشرفت و آبادانی در 120 روستای مازندران فعالیت دارد/  تحویل ساختمان های نوساز  در مناطق زلزله زده با خدمات 15 هزار نفر روز  توسط بسیجیان فعال
بابایی با اشاره به اینکه 120 روستا در مازندران در پوشش قرارگاه پیشرفت و آبادانی قرار دارند، خاطرنشان کرد: 500 واحد مسکونی برای افراد زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی در سال 95 و 96 ساخته شد و 746 واحد هم امسال برای افراد زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی ساخته می‌شود.
۰۹:۲۲ - ۱۴ تير ۱۳۹۷

مازندران پیشرو در ارتباطات

مازندران پیشرو در ارتباطات
وزیر ارتباطات با بیان اینکه مازندران جزو استان های پیشرو در حوزه ارتباطات است گفت: نیاز به برقراری ارتباطات با کیفیت مطلوب در استان احساس می شود و در ۹ ماه گذشته تلاش کردیم تا در حوزه زیرساخت های استان بازنگری کنیم و ۳۸۱ میلیارد تومان توسط دولت و بخش خصوصی در استان سرمایه گذاری شده است.
۰۹:۱۸ - ۱۴ تير ۱۳۹۷

رونمایی از زیر پروژه سیماک در 12 استان کشور/ تامین ارتباطات در مازندران وابسته به شرایط ویژه استان گردشگر پذیر است

رونمایی از زیر پروژه سیماک در 12 استان کشور/ تامین ارتباطات در مازندران وابسته به شرایط ویژه استان گردشگر پذیر است
آذری جهرمی زمین خواری را یکی از پدیده های شوم مازندران بیان کرد و گفت: شفاف سازی در نظام املاک استان با دولت الکترونیک محقق می شود و در این راستا، زیرپروژه سوم سیماک در ۱۲ شهرستان استان رونمایی می شود و صدور مجوزهای هوشمند از مولفه ها است.
۰۹:۱۱ - ۱۴ تير ۱۳۹۷
سردار میرفیضی:

جلب رضایت و اعتماد مردم مهمترین موضوع مورد توجه پلیس است

جلب رضایت و اعتماد مردم مهمترین موضوع مورد توجه پلیس است
مقام ارشد انتظامی استان با بیان این که کسب اعتماد عمومی و پاسخ به مطالبات مردمی از مهمترین مولفه های افزایش سرمایه اجتماعی است، اظهار داشت: یکی از مهمترین موضوعات مورد توجه پلیس کسب رضایت و اعتماد مردم است که مهمترین سرمایه اجتماعی پلیس به شمار می روند.
۰۹:۰۳ - ۱۴ تير ۱۳۹۷

صرفه جویی 1400 مگاواتی برق در مازندران

صرفه جویی 1400 مگاواتی برق در مازندران
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با اشاره به مدیریت مصرف برق استان همزمان با تداوم گرما ،با برنامه ریزی در تغییر ساعت کارادارات و همکاری صنایع استان گفت:درمجموع 1400 مگاوات صرفه جویی صورت گرفت.
۰۹:۰۱ - ۱۴ تير ۱۳۹۷

نسل 3 و 4 تلفن همراه در نقاط کم برخوردار مازندران

نسل 3 و 4 تلفن همراه در نقاط کم برخوردار مازندران
وزیر ارتباطات با بیان این که توسعه روستایی در مازندران در حوزه تلفن ثابت وضعیت خوبی دارد خاطرنشان کرد: تلاش شد تا پوشش نسل ۳ و نسل ۴ تلفن همراه در نقاط کمتر برخوردار و نقاط شهری به طور کامل برقرار شود.
۰۸:۵۷ - ۱۴ تير ۱۳۹۷

آئین شبی با قرآن در جوار شهدای گمنام دودانگه

آئین شبی با قرآن در جوار شهدای گمنام دودانگه
به مناسبت فرا رسیدن بیست و سومین یادواره 149 شهید دفاع مقدس بخش دودانگه ساری و گرامیداشت یاد سه شهید گمنام تدفین شده در دودانگه آئین شبی با قرآن امشب از جوار شهدای گمنام مرکز بخش دودانگه برگزار می گردد.
۰۶:۵۲ - ۱۴ تير ۱۳۹۷

سرانه صید یک ماهه گذشته کیلکا گیران مازندران 12 تن بود

سرانه صید یک ماهه گذشته کیلکا گیران مازندران 12 تن بود
محمدزاده ارزش اقتصادی ماهیان صید شده راحدود ۶۵۰ میلیون تومان اعلام کردوافزود: سرانه صید هرشناور در این مدت ۱۲ تن بوده است و بیش از ۱۰ درصد از ماهیان صیدشده به مصرف انسانی رسیده و مابقی محصول جهت تبدیل به پودر به کارخانجات و صنایع شیلاتی ارسال شده است.
۱۷:۴۹ - ۱۳ تير ۱۳۹۷

پیش بینی هوای مازندران تا شنبه با افزایش گرما همراه است

پیش بینی هوای مازندران تا شنبه با افزایش گرما  همراه است
هواشناسی مازندران اعلام کرد : آسمان استان تا روز شنبه 16 تیر صاف تا کمی ابری و با افزایش دما همراه خواهد بود .
۱۷:۴۵ - ۱۳ تير ۱۳۹۷

افزایش ده هزار هکتاری زمین به شهرک های صنعتی مازندران

افزایش ده هزار هکتاری زمین به شهرک های صنعتی مازندران
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران با اشاره به این که هزار هکتار زمین ، به مساحت ده هزار و 23 هکتار به شهرک های صنعتی استان افزوده شد افزود 2 شهرک صنعتی دیگر استان هم تا پایان امسال از نعمت گاز بهره مند می شوند.
۱۷:۴۰ - ۱۳ تير ۱۳۹۷

وزنه برداران کشور در مازندران اردو زدند

وزنه برداران کشور در مازندران اردو زدند
اردوی بیست روزه تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان جهت حضور قدرتمند در بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی از روز دوشنبه این هفته در ساری آغاز شد.
۱۷:۳۸ - ۱۳ تير ۱۳۹۷