واژگونی و تصادف 3 دستگاه خودرو در محور بهار به غار علیصدر
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار خبر داد
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار از واژگونی و تصادف سه دستگاه خودرو پراید، پژو ۴۰۵ و نیسان، شب گذشته در کیلومتر ۱۵ بهار به غار علیصدر، خبر داد.
سخنان ترامپ نشان از شکست خوردگی دشمن در مقابل ایران اسلامی
امام جمعه بهار عنوان کرد
امام جمعه بهار گفت: سخنان رییس جمهور در سازمان ملل نشان دهنده اقتدار نظام اسلامی است و سخنان ترامپ و عصبانیتش نشان از شکست خوردگی دشمن در مقابل ایران اسلامی دارد.
برگزاری دوره آموزشی ارکان شجره طیبه صالحین بهار
دوره آموزشی ارکان شجره طیبه صالحین با هدف آموزش و توانمندسازی سرگروه‌های تربیتی با حضور بسیجیان حوزه فاطمه الزهرا(س) خواهران شهرستان بهار در اردوگاه ابوذر برگزار شد.
نواختن زنگ شکوفه ها در مدارس دیار آیت الله بهاری
همزمان با سراسر کشور مراسم جشن شکوفه‌ها با حضور مسئولان شهرستانی و خانواده معظم شهدا در آموزشگاه شهید وزیری شهر بهار برگزار شد.
امروز بايد ميراث‌دار تفکر قرآن محور باشیم
استاد حوزه علمیه:
این استاد حوزه با اشاره به محور قرار دادن قرآن در عزاداری‌های امام حسين(ع)، بيان داشت: قيام حسينی به ما يادآور می‌شود که همه چيز، از ابتدای خروج از مکه تا شهادت برای قرآن بود بنابراین امروز نيز ما بايد ميراث‌دار تفکر قرآن محور محسوب شويم تا در پناه قرآن محفوظ باشيم.
مداحان از ورود آسيب‌ به فرهنگ عاشورا جلوگیری کنند
رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان بهار:
رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان بهار با بیان اینکه زنده نگه داشتن فرهنگ عاشورا از ضروريات است، گفت: مداحان بايد جلوی آسيب‌هايی که وارد فرهنگ عاشورا می‌شود را بگيرند.
روش و حرکت امام حسين(ع) بر پايه سياسی و اخلاقی بود
امام جمعه بهار:
امام جمعه بهار با بیان اینکه روضه‌خوانی‌ها و مديحه‌سرايی مداحان باید مستند باشد، گفت: سخنرانی‌های روحانيون نيز در مجالس تلفيقی از دو پايه سياسی و اخلاقی باشد چراکه روش و حرکت امام حسين(ع) بر پايه اين دو روش بود.
منش پهلوانی مهم‌ترين شاخصه شهدای ورزشکار
استاد حوزه و دانشگاه عنوان کرد
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه منش پهلوانی مهم‌ترين شاخصه شهدای ورزشکار بود، گفت: شهدای ورزشکار ما در دوران دفاع مقدس با اقتدا به مردانگی اميرالمومنين علی(ع) و تأسی از اهل‌بيت(ع) جوانمردانه جنگيدند و خون خود را نثار اسلام کردند.
برگزاری 42 عنوان برنامه طی هفته دفاع مقدس در بهار
دبیر اجرایی بزرگداشت هفته دفاع مقدس سپاه بهار خبر داد
دبیر اجرایی بزرگداشت هفته دفاع مقدس سپاه شهرستان بهار از برگزاری بیش از 42 در این هفته خبر داد.
همایش طلایه‌داران تبلیغ در بهار برگزار می‌شود
با حضور 350 نفر؛
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار از برگزاری همایش طلایه‌داران تبلیغ به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم در شهرستان بهار خبر داد.
قبلی۴بعدی