دعوت کنندگان به مناطق شهدا هستند
فرمانده سپاه غدیر تبریز در تمرچین:
فرمانده سپاه غدیر تبریز در جمع بسیجیان این ناحیه در منطقه مرزی تمرچین با اشاره به اهمیت اردوهای راهیان نور و بازدید از آن ها، گفت: شهدا مردم را خودشان برای زیارت دعوت می کنند.
کاروان راهیان نور شمالغرب سپاه غدیر تبریز-2
گزارش تصویری؛
کاروان راهیان نور شمالغرب سپاه غدیر تبریز با حضور در ارومیه از رزمایش رزمی فرهنگی بصیرتی علمداران ولایت سپاه شهدای آذربایجان غربی دیدن کردند. عکس ها از: رقیه غلامی
کاروان راهیان نور شمالغرب سپاه غدیر تبریز-1
گزارش تصویری؛
کاروان راهیان نور شمالغرب سپاه غدیر تبریز در سفر خود به مناطق عملیاتی شمالغرب در گلزار شهدای ارومیه حضور یافته و با آن ها تجدید میثاق کردند. عکس ها از: رقیه غلامی
ولایت مداری عامل وحدت و پیروزی است
جانشین فرمانده سپاه عاشورا:
جانشین فرمانده سپاه عاشورا در جمع پیشکسوتان و بازنشستگان سپاه غدیر تبریز، گفت: ولایت فقیه عامل وحدت و پیروی کامل از آن موجب پیروزی بر دشمنان خواهد شد.
همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه غدیر تبریز
گزارش تصویری؛
همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه غدیر تبریز در اردوگاه فرهنگی تفریحی الغدیر این کلان شهر برگزار شد.
مناطق عملیاتی شاهد ایثار پیشکسوتان عرصه جهاد است
فرمانده سپاه غدیر تبریز:
فرمانده سپاه غدیر تبریز در همایش بازنشستگان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت این ناحیه در اردوگاه الغدیر گفت: اماکن مقدس عملیاتی شهادت دهنده ایثار و فداکاری ایثارگران هستند.
نماز باشکوه عیدقربان در سراسر استان اقامه خواهد شد
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه آذربایجان شرقی:
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه آذربایجان شرقی گفت: نماز باشکوه عید قربان همزمان با سراسر کشور در کلیه شهرستان های استان اقامه خواهد شد.
بسیج همیشه و در همه عرصه ها خوش درخشیده است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز:
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در حاشیه بازدید از نمایشگاه پایگاه نمونه علمی عاشورا(آذربایجان شرقی) در سپاه استان، گفت: بسیج همیشه و در همه عرصه ها خوش درخشیده است.
مساجد پایگاه ارتباط با خدا و خلق خدا و رسیدگی به امور مردم است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقي:
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در آیین بزرگداشت روز جهانی مسجد در حسینیه سپاه استان، از مسجد به عنوان پایگاه ارتباط با خدا، خلق خدا و رسیدگی به امور دنیوی و اخروی مردم یاد کرد.
قبلی۲