ولایت مداری مردم، رمز موفقیت نظام اسلامی طی 40 سال گذشته است
فرمانده سپاه زرندیه:
سرهنگ پاسدار حسین روح افزا با بیان اینکه رمز موفقیت ما در طول این 41 سال ولایت مداری مردم ولی شناس بوده است اظهار داشت : باید قدر این ولی و این مردم را بدانیم و خالصانه برایشان نوکری کرد. هر جا ما با مردم صادق بودیم و صادقانه برای این مردم ولایتمدار خدمت کردیم و صادقانه به حرف ولی گوش کردیم ، دشمن ناکام ماند
اطاعت از رهبری و اعتماد به جوانان راه برون رفت از مشکلات
به مناسبت حماسه یوم ا... نهم دی ماه روز بصیرت:
حجت الاسلام قنبری گوش دادن و اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری و اتکا و اعتماد به جوانان مومن انقلابی را راه برون رفت از همه مشکلات و گرفتاری های جامعه دانست و تاکید کرد : مردم با افزایش هوشیاری و بصیرت خود نقشه های دشمن را تشخیص داده و جلوی سوء استفاده دشمنان این نظام را از مطالبات به حق خود بگیرند.
مراسم گرامیداشت حماسه 9دی در شهرستان زرندیه
گزارش تصویری:
به مناسبت فرا رسیدن نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نشست روشنگری و بصیرتی به همت حوزه مقاومت بسیج شهید بهشتی با سخنرانی استاد حوز ودانشگاه و رئیس قرارگاه عمار حجت الاسلام والمسلمین شیخ مهدی طائب در مسجد علی ابن ابی طالب شهر مامونیه برگزار شد.
دشمن هیچ راهی برای شکست ما در روی زمین ندارد
فرمانده قرارگاه عمار تاکید کرد :
حجت الاسلام والمسلمین شیخ مهدی طائب گفت : خدای متعال ما را در اوج قدرت قرار داده و دشمن هیچ راهی برای شکست ما در روی زمین ندارد، ولی تنها راه آن این است که همچون جنگ صفین در دوران امیرالمومنین (ع) ما به خودمان ببازیم.
اردوی یک روزه طرح شهید بهنام محمدی
توسط حوزه دانش آموزی شهید فهمیده شهرستان زرندیه صورت گرفت
گزارش تصویری:
همایش امامان جماعت و ارکان مساجد در شهرستان زرندیه باحضورمسولانی شهرستانی و اهدای لوح و جوایز تقدیر و تجلیل برگزارشد
تربیت سربازان ولایی، وظیفه اصلی ارکان مساجد است
امام جمعه زرندیه مطرح کرد:
امام جمعه زرندیه در همایش هم افزایی ارکان مساجد شهرستان زرندیه گفت: یکی از تلاش‌های ارکان مساجد باید این باشد که بتوانند سربازان ولایی و نیرو‌های انقلابی و آماده برای تحقق بخشی به آرمان‌های امام (ره)، رهبری و شهدا تربیت کنند.
همایش ادبی شعر شهود در شهرستان زرندیه
گزارش تصویری:
به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان زرندیه همایش ادبی شعر شهود به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و در راستای کنگره نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی با حضور شاعران ، هنرمندان و فرهیختگان فرهنگی کشوری، استانی و شهرستانی و با حضور افتخاری استاد ولی الله کلامی زنجانی در سالن جلسات آموزش و پرورش شهرستان زرندیه برگزار گردید.
زبان هنر، بهترین ابزار برای انتقال ارزش‌های دفاع مقدس
در همایش ادبی شعر شهود شهرستان زرندیه عنوان شد:
امام جمعه شهرستان زرندیه گفت: زبان هنر بهترین ابزار برای انتقال ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس است که باید به وسیله آن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ترویج و نهادینه گردد، بسیاری از آثاری که با زبان هنر به طور صحیح نشر داده شده اند، ماندگار شدند.
مراسم زنگ مهر و ایثار و صبحگاه مشترک دانش آموزی درزرندیه
گزارش تصویری:
صبحگاه مشترک دانش آموزی و مراسم زنگ مهر و ایثار با حضور مسئولین شهرستانی در آموزشگاه شهید مطهری شهر مامونیه و با سخنرانی فرمانده سپاه شهرستان زرندیه سرهنگ پاسدار حسین روح افزا برگزار شد.
قبلی۱۱بعدی