دفاع مقدس گنجی برگرفته از مکتب عاشورا برای انقلاب اسلامی خواهدبود
فرمانده سپاه زرندیه :
در این مراسم سرهنگ پاسدار حسین روح افزا ضمن گرامی داشت آغاز مدارس و مقارن شدن آن با هفته دفاع مقدس با بیان رمز ماندگاری واقعه عاشورا پس از ۱۴۰۰ سال گفت: امروز باید از برکات گنجی که برگرفته از مکتب عاشوراست و شهدایی که با تاسی از سید الشهدا طی طریق کردند کمال استفاده را ببریم و زیبایی‌های آن را برای نسل‌های آینده انتقال دهیم.
باید فرهنگ سرکشی از خانواده شهدا در بین مسئولین نهادینه شود
جانشین فرماندهی سپاه زرندیه :
سرهنگ پاسدار عباس کبیری با تاکید بر اینکه آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون از خود گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده‌های آنان هستیم، افزود: تکریم و سرکشی از خانواده شهدا وظیفه همه ماست و باید به عنوان یک فرهنگ در جامعه به ویژه بین مسئولان نهادینه شود.
اجرای حرکات رزمی توسط گروه رزمی شهید اله قدری در زرندیه
به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس:
به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس ، بسیجیان رزمی کار شهرستان زرندیه با اجرای حرکات زیبای رزمی ، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان را شور حال دیگری بخشیدند.
صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان زرندیه
گزارش تصویری:
به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان زرندیه با حضور مسئولین شهرستانی ، پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت و بسیجیان در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان زرندیه برگزار شد .
امروز بهترین روز های تاریخ چند هزار ساله ایران را سپری می کنیم
امام جمعه شهرستان زرندیه :
امام جمعه شهرستان زرندیه با اشاره به راهبری امام راحل و خلف صالح آن مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای در پیشبری انقلاب خاطرنشان کرد: امروز بهترین روز های تاریخ چند هزار ساله ایران را سپری می کنیم.
دشمن به دنبال تصرف کردن افکار و اعتقادات است
فرمانده سپاه زرندیه:
سرهنگ پاسدار حسین روح افزا با تاکید بر اینکه باید بدانیم الان هدف دشمن چیست و چطور عمل خواهد کرد ؛ اظهار داشت : آن روز دشمن دنبال خاک بود ولی الان دشمن به دنبال تصرف کردن افکار و اعتقادات ماست و سیاست آن فشار حداکثری است و راه برون رفت از آن، مقاومت ، وحدت ، تقوا و صبر است و یقینا پیروز میدان اسلام خواهد بود.
برگزاری یادواره 44 شهید و 2 شهید گمنام شهر زاویه
طلیعه برنامه های هفته دفاع مقدس شهرستان زرندیه :
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس ، یادواره 44 شهید و 2شهید گمنام شهر زاویه با حضور اقشار مختلف مردم ، بسیجیان ، مسئولین و خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران با سخنرانی خطیب توانا حجت الاسلام والمسلمین سید حسین مومنی در مسجد جامع شهر زاویه برگزار شد.
شهدا مصداق اَتَم و اکمل بندگی خداوند
در یادواره ۴۴ شهید و ۲ شهید گمنام شهر زاویه عنوان شد:
حجت الاسلام والمسلمین مومنی با تاکید بر اینکه شهدا مصداق بارز و اتم و اکمل بندگی خداوند بعد از ائمه معصومین هستند تصریح کرد: کسانی که در این دوران مسئولیت قبول می‌کنند حتما باید سیره عملی شهدا را به عنوان الگوی عملی خود قرار داده و در طریقی که آن‌ها طی مسیر کرده اند، راه را ادامه دهند.
برگزاری رزمایش جهادگران عاشورایی شهرستان زرندیه/این رزمایش تلفیقی از گذشت، خودسازی و تجلی جهادگرایی انقلابی خواهدبود
فرمانده سپاه زرندیه خبرداد:
سرهنگ پاسدار حسین روح افزا گفت: به مناسبت کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی ، جهادگران بسیجی شهرستان زرندیه جهت ارائه خدمات عمرانى، آموزشى، فرهنگى، پزشکى، بهداشتى، دامپزشکى و ... به مناطق محروم و آسیب دیده از سیل ابتدای سال، اعزام شدند.
اجرای  بیش از ۴۰ عنوان برنامه ویژه هفته دفاع مقدس درشهرستان زرندیه
فرمانده سپاه زرندیه :
سرهنگ روح افزا در این نشست با بیان اینکه حفظ و تکریم دفاع مقدس و افتخارآفرینان آن متعلق به همه‌ی اقشار جامعه است گفت: جامعیت دفاع مقدس مختص یک هفته نیست و همانطور که افتخار آفرینان این عرصه متعلق به تمام اقشار جامعه بودند، مسئولیت تکریم این هفته مخصوص یک گروه خاص نیست و متعلق به همه‌ی مردم ایران است.
قبلی۱۲بعدی