خدمت رسانی به محرومین، زمینه را برای کارآمدی نهاد‌های انقلابی فراهم کرده است.
حجت الاسلام قنبری تاکید کرد:
حجت الاسلام والمسلمین اکبر قنبری اظهار داشت: حقیقتاً این گونه فعالیت‌های خدمت رسانی موجب افزایش رضایتمندی مردم محروم به خصوص خانواده‌های سیل زده شده و زمینه نشان دادن کارآمدی هر چه بیشتر نهاد‌های انقلابی نظام مثل سپاه و بسیج را فراهم آورده است.
حضورجهادگران زرندیه در مناطق محروم بخش خرقان شهرستان زرندیه
اعزام جهادگران بسیجی شهرستان زرندیه به مناطق محروم بخش خرقان و خدمات دهی در عرصه های : پزشکی ، دام پزشکی ، سازندگی و محرویت زدایی، توانمند سازی خانواده ها درخصوص سبک زندگی ایرانی اسلامی و ...
مددجویان نهاد‌های حمایتی زیر چتر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه زرندیه
مسئول بسیج سازندگی و قرارگاه محرومیت زدایی سپاه شهرستان زرندیه:
سید حسین میرهاشمی با بیان اینکه آسیب دیدگی و خسارت‌های خانه‌های بخش خرقان بیشتر از بخش مرکزی گفت: با توجه به این موضوع و آغاز زود‌تر فصل سرما و برودت هوا اجرای احداث خانه‌ها و پروژه‌های این بخش در اولویت قرار دارد.
دین ستیزی و تقدس زدایی از جمله انحرافات در عصر امام حسین (ع) بود
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه زرندیه درگفتگوبابسیج:
حجت الاسلام اکبر قنبری: ولایت ستیزی ، دین ستیزی و تقدس زدایی از جمله انحرافات موجود در عصر امام حسین (ع) بود و اگر در هر جامعه ای با هر شرایطی و در هر زمانی که این 3 انحراف پیدا شود همان قضایا تکرار خواهد شد که نتیجه آن خارج شدن خوبان و شهادت پاکان و متدینین و روی کار آمدن افراد بی دین و لامذهب می باشد.
کاروان جهادی منتظران خورشید در شهرستان زرندیه
گزارش تصویری:
کاروان جهادی منتظران خورشید با حضور در روستاهای 14 محله شهرستان زرندیه به خدمت رسانی اهالی این مناطق محروم پرداختند.
با اراده خداوند متعال و به برکت محور مقاومت ایران قدرت اول منطقه است
حجت الاسلام عالی:
حجت الاسلام عالی گفت: اراده خداوند بر این بود تا طومار داعش پس از ۶ سال بر خلاف پیش بینی ۳۰ ساله دشمن برچیده شد و ایران به برکت محور مقاومت به عنوان قدرت اول منطقه مطرح شد.
یادواره شهدای شهر مامونیه
گزارش تصویری:
یادواره شهدای شهر مامونیه و دو شهید گمنام این شهر با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مسعود عالی برگزار شد.
باز سازی واقعه عظیم غدیر با حضور انبوه مردم ولایت مدار زرندیه
گزارش تصویری:
همزمان با فرا رسیدن ایام دهه ولایت و امامت و عید سعید غدیر خم ، به همت سپاه شهرستان زرندیه و با همراهی ستاد غدیر شهرستان ، واقعه عظیم غدیر خم با حضور انبوه مردم ولایت مدار شهرستان زرندیه برگزار شد.
مهم‌ترین امر اسلام در تجلیگاه غدیر
اسعد الله ایامکم
حجت الاسلام اکبر قنبری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه زرندیه با بیان اینکه عید غدیر تجلی مهم‌ترین امر اسلام یعنی امامت و ولایت است اظهار داشت: به گفته رسول خدا روز غدیر خم برترین عید‌های امت است و آن روزی است که خداوند بزرگ دستور داد برادرش علی ابن ابی طالب به عنوان پرچمدار امت منصوب شود تا بعد از پیغمبر مردم توسط او هدایت شوند.
اردوی جهادی دانش آموزان بسیجی در مدارس شهرستان زرندیه
گزارش تصویری:
در این اردو زیباسازی، مرمت، رنگ‌آمیزی، دیوارنویسی و نقاشی 3 مدرسه در مناطق محروم شهرستان زرندیه و 4 مدرسه در بخش مرکزی شهرستان تحت نظر استاد کاران مربوطه انجام خواهد شد که تا امروز امورات مربوط به 4 مدرسه به پایان رسیده است
قبلی۱۳بعدی